Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A máltai életképtelenes...

Röfögő_uborka kérdése:

A máltai életképtelenes csajoknak mi céljuk volt a videóval?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy felhívták vele magukra a figyelmet, de így a kutya se fogja őket követni, csak egy nagy botrányt sikerült kirobbantaniuk.

2020. júl. 6. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Végülis részben igazuk volt. Én is elmentem egyetemre és semmit nem értem el vele, lett egy szarul fizető állásom. Egy kőműves vállalkozó meg akár 5 ezres órabérért dolgozik. Jobban jártam volna ha szakmát tanulok.
2020. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Igazuk az lehet,de baromi rosszul fogalmazták meg ez volt a baj.


Szerintem valamelyikőjüket valaki megsértette és kirobbant ez belőle,ha értelmesen mondta volna el akkor egy jó videó lett volna.


Amúgy kb a csatornájukhoz semmi köze szval szerintem valami személyes sérelem van a háttérben.

2020. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem főleg az utólagos magyarázkodások, mentegetőzések és az egymásnak ellentmondó állítások unszimpatikusak a leginkább. A másik probléma a stílussal, a megfogalmazással és a túlzott általánosítással volt.
2020. júl. 6. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmi. Fiatal buta kislányok, akik gondolkodás nélkül fossák a szót. Az egyikük szüleinek van valami vállalkozása, amiben engedik nekik, hogy besegítsenek valamit, ha már az egyetem nem sikerült. Ettől pedig ők azt képzelik magukról, hogy önálló, erős, független businesswomanek lettek és majd jól kiosztanak mindenkit. :D Valamennyien voltunk tapasztalatlanok és buták, csak nem mind adtuk ezt elő ekkora közönség előtt.
2020. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem is feltűnt, hogy nem nagyon gondolták meg a dolgot. Megdöbbentő, hogy valaki felvesz egy videót, megvágja és feltölti a YouTube-ra anélkül, hogy végiggondolná az egészet.
2020. júl. 6. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Pontosan tudják, hogy mit csináltak. Ezzel akarnak nézetséget. Ezen kívül csak magamutogatás és mellveregetésről van szó.
2020. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Engem valahogyan nem idegesítettek fel. Ez nem azt jelenti, hogy egyet is értek velük.

Az ember lánya kiélte mérhetetlen nagy szadizmusát és most hallgat mindenki. Attól, hogy kimegy külföldre, nem jár egyetemre nem lesz nagyobb másoktól. Én sem járok egyetemre, de nem gondolom azt, hogy pazarolni való idő. Egyszerűen nincs kitartásom a dolgokhoz, belefáradtam. Egyetemistákra felnézek, hiszen kemény munka árán jutottak be és maradtak bent éveken át.

"Az a bizonyos 5 százalék", "Csapdát állítottunk fel"; mondjuk ezektől tudtam falra mászni a kimagyarázós videójukban, hogy mennyire kínos már az egész. Nem tudom, mi az igazság, de nem normálisak. Akkor sem, ha csak megjátszás volt az egész. Adjon nekik valaki Oscar-díjat, hátha lenyugszanak végleg.

2020. júl. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen gyerekek...
2020. júl. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy magukra vonják a figyelmet.

Nagyon tudok nekik gratulálni, hogy egy ilyen sz*rral lejáratják magukat.

Nulla tartás sincs bennük. Tipikus youtube világ által kihányt Trash.

2020. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Két olyan kislányról van szó, akik gazdagságban problémák nélkül nőltek fel. Gondolom nem volt szülői szigor, mindent megkaptak amit felböffentettek és minden el lett nekik intézve. Annácska ezért reagált ilyen érzékenyen az élet adta első pofonra, mikor is a kőgazdag Apci és Anci sem tudta elintézni, hogy felvegyék valamelyik egyetemre. A két szülő pedig inkább utána küldte a barinőhöz Máltára (ezt gondolom Annácska hisztizte ki otthon).

20 évesek de az elkényeztetett élet és a szülői szigor hiánya miatt általános iskola harmadik-negyedikes kispiXsák szintjén vannak.

Az első botrányos videó után, meg a magyarázkodós videók után visszatértek az eredeti tartalomhoz, de meg lehet nézni a nézettségüket. Az életképtelenes videó 500.000-es megtekintés fölött jár - jó ennek nagyon nagy része az ebből készült reakció videóknak köszönhetően jutott el oda - az ezzel kapcsolatos magyarázkodósok 80-90E körül vannak, míg a sztenderd tartalom 30E környékén mozog. Az utolsó normál tartalmas - a Magyar és a Máltai oktatást összehasonlító (legalábbis a címe alapján, mert amúgy nem néztem meg) 17E-nél tart. Szóval a nézettség csökken. Erre kellett kitalálni még egy olyan témát ami igencsak húsbavágó. Amiben még a két lány profi az a férfiak fikázása, ezért készült a feminista hype-ot meglovagló férfi-pocskondiázó videó ami 1 hét alatt hozta azt a nézettséget, amit sok videójuk (leszámítva az egyetemista-gyűlölőst és az ahhoz kapcsolódókat) 1-2 hónap után sem hoz.

A probléma, hogy sok videós már nem foglalkozik velük, nem lett akkora hírverés csinálva ENNEK a videónak, így az valószínűleg a rekorder videójuk nézettségének negyedét sem fogja hozni.

Erre jött a B-terv. Beleállni abba a videósba, aki történetesen még foglalkozott velük (Sythex). Ebben a videóban konkrétan megemlítik a másik népszerű videóst is, akit a férfigyűlölősben csak árnyaltan (de pl Sythex a reakcióvideóban kiválóan ráérzett) azaz Paul Street-et, hátha Ő is újra felkapja. Sythex majd' 33E-s vagy a Fókuszcsoport 47E-s követő tábora mellett PS 378E követővel bír. Ha ilyen kötözködéssel rávennék, hogy a srác még egy videót nyomjon róluk, az megint megugrasztaná a nézettségüket. A játék csupán ennyiről szól.

Meg volt a 15 perc hírnév, de kíméletlenül gyorsan jött a süllyesztő. A két kislány még egy utolsó kapaszkodót próbál keresni, hátha ... de hiába. Ilyen ez a popszakma.

2020. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!