Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék jó ember?

Hogyan lehetnék jó ember?

Figyelt kérdés

Nem tudom most máshogy kifejezni magam... a lényeg az, hogy mostanában (na jó, pár éve, de csak most tűnt fel), kb mindenkiben a rosszat látom meg. Valószínű direkt keresem, mert ettől én “jobb“ leszek (tudom, hogy hülyeség). Pl ha valami olyat látok facebook-on, ami számomra bicskanyitogató, akkor jól odaírok, persze kultúráltan, de sokszor nehéz.

Nem vagyok magammal megelégedve, de emiatt árad belőlem ez az undorító gyűlölet...? Mit tehetek ellene?

Amúgy minden rendben, szüleimet nagyon szeretem, ők is engem, vannak barátaim, van munkám, fedél a fejem fölött, mindig van mit enni, többé-kevésbé hobbim is van... szóval tènyleg nem értem...



2020. jún. 11. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Egyrészt, joggal látod mindenkiben a rosszat. Az elmúlt években itthon borzalmasan lesüllyedt az emberi színvonal.

Másrészt, ha magaddal nem vagy megelégedve, javíts magadon.

2020. jún. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is javíts magadon. Mármint, gondolom, a külsőddel van bajod, azon segíthetsz egy jó stílussal, frizurával vagy (ha nő vagy,) sminkkel...
2020. jún. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A magánéleted rendben van?
2020. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó igen, azzal minden okés.

2020. jún. 11. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi, kinövöd. Kamaszkorunk egyik jellegzetessége ez az időszak, és mindenki átesik rajta. Saját és gyermekeim példája is mutatja, hogy nyom nélkül eltűnik. Később, felnőttkorban, ha előjön, az a felborult bélflóra eredménye, de az már egy másik történet.
2020. jún. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kamaszkor...😂😂😂

Honnan tudod a korom? Nem látom, hogy írtam volna- sem azt, hogy kérdezted volna.

2020. jún. 12. 09:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem szükséges kiírnod a korodat, meg úgy általában senkinek. A kérdésből, vagy válaszból meg lehet határozni az illető nemét és életkorát.

Te 17 éves lány vagy.

2020. jún. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kedves, köszi! De dobj még hozzà egy 9-est...;)
2020. jún. 13. 09:04
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy nem a korom volt a kérdés... annak ehhez SEMMI köze.
2020. jún. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!