Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdjek, ha egyetemhez...

Mihez kezdjek, ha egyetemhez túl kevés vagyok, gyári munkához meg túl sok?

Figyelt kérdés
Érettségi után nem tanultam tovább, dolgozni akartam. Meg is kerestem sok pénzt, de a monoton taposómalom lélekölő volt számomra. Éreztem, hogy ennél azért több van bennem. Pár év múlva jelentkeztem és fel is vettek egy mérnöki szakra. Itt is kilógok, csak itt lefelé. Vért ízzadok azokért az eredmenyekért, amiket mások tessék-lássék tanulással lazán elérnek. Ez csak az első évem volt, de több tárgyból buktam, még többől kettest sikerült csak összehozni. Nem érek ennyit, ez világos. De akkor mit tudok csinálni? Gyenge egyetemen, vagy szakon könnyebb dolgom lehetne, de azzal nem lehet keresni. Szakmával lehet keresni, de az megint mókuskerék, amitől már kivoltam. Van értelme még élnem?

2020. júl. 7. 23:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hihi manikűrös :D vagy mérnök.
2020. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
2020. júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!