Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kulturáltan...

Hogyan tudnék kulturáltan raszolni anyosomra, hogy már tul sok?

Figyelt kérdés
A ferjem testvereekkel mar 3 eve nem beszelunk, anyagiak miatt vesztunk össze. Volt egy kozos vallalkozasunk velük és csúnya vége lett a dolognak. Azota max csak koszonunk egymásnak. A masik csalasban 1 eve született baba, mi illembol elmetunk meglatogatni, de nagyon eeiltetett volt mindenki reszerol. A vita ota anyosekhoz külön külön jár a csalad. Szombaton megyunk mi, vasarnap meg ők. Anyosom folyamat amazokrol beszél. Tudja jól, hogy nem vagyunk joba6es megis mindig róluk szól az egész ebéd. Nalunk baba se lehet, kiderult hogy nem lehet közös gyerekunk a feejemmel es ennek ellenére mindig fotókat kell neznem a babarol, az utcán köszönni nem tudnak nekem, de hallgatnom kell hogy mi van veluk. Hogyan lehetne ezt anyossal megbeszelni? Akkor hozza csak ezt fel, amikor a ferjem még nincs nala, mert nekem elobb kell mennem anyoshoz, mert segitenem kell es ramzudit mindent. Főleg hogy tudom , hogy a masik csalad mennyire utal engem, es nekem meg jo pofat kell vagnom hozzajuk. Mindig ugy jövök haza onnan, hogy felturja az agyam, meg mondja vissza nekem, hogy amazok mit mondanak rolam.

2020. júl. 6. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
egy nyakra mért, pontos ütéssel:)
2020. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Anyuka/Bözsi néni!

Tudja, hogy nem jó a viszony köztünk, ezért engem/minket nem érdekelnek ők, az meg végképp nem téma, hogy mi a véleményük rólam. Így azt ne is közvetítse! Beszéljünk másról, millió dolog van amit megtárgyalhatunk, mert a Béláék említésére is megy fel a vérnyomásom és nem fogok jönni, ha csak róluk kell hallanom!"


Azt ugye tudod, hogy ahogy neked visszamond mindent, úgy nekik is?

2020. júl. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járnék egy ilyen kedves, jóindulatú nőhöz, dehát te tudod.
2020. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész oda...
2020. júl. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező anyósékhoz járni. Mondd meg neki, hogy nem vagytok jóban nem vagytok kíváncsiak rájuk és a másik família se legyen rátok. Lehet nem rosszból csinálja, csak próbálja összetartani valahogy a családot, de ez elég rossz módszer, hogy kibeszél mindenkit mindenkinek. Nem kell minden hétvégén menni, elég havonta, kéthavonta egyszer. Meg a párodnak is illene kiállnia érted.
2020. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A gyerek témát nem tudod elkerülni, nagymamák ilyenek, az unoka körül forog a világ. Nem számít téged mennyire érdekel, irritál vagy bánt a téma. De ilyen családi viszonyok között kb az lenne a legkisebb gondom miről karattyol.
2020. júl. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a gyereket megnézni sem mentem volna el a helyedben (férjed testvéréékhez).
2020. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg kell mondani egyenesen, hogy nem vagytok kíváncsiak a gyerekre, meg a családi életükre.
2020. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!