Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan emberről, aki szerint az életben elég csak szépnek lenni, hogy mindent elérhess?

Figyelt kérdés
Én személy szerint azt, hogy naiv, mert az emberek irigyek lennének, ő meg szerintem azt hiszi, hogy népszerű lenne.
2020. júl. 8. 00:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mennyire könyvelhető el sikernek az, hogy elveszi egy gazdag férfi, szerintem sokan (akinek esze van) akkor is átgondolnák ezt, ha ott lenne a lehetőség. Az influencerekről szintén nem tudom, hogy sikernek könyvelhető-e el,amit művelnek, mert igazából szerintem itt senki se lát mögé, márpedig valószínűleg adják alájuk a lóvét, ráadásul manapság már szépnek sem kell lenni, ha ott a photoshop meg a filterezett kamera. Gyanítom, hogy élőben csalódást okoznának.
2020. júl. 8. 11:33
 12/12 Miss Endzsi ***** válasza:
49%
Nagy előny, de direktben nem muszáj felhasználni, én csak elfogadni szoktam pl, nem kell fizetni a buszon, elnézik a büntetést, kedvesek velem.
2020. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!