Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról? Egyetértetek vele?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom: nem vagyok abortuszpárti.

De ezt a cikket, írást, blogbejegyzést vagy bármit szörnyen dühítőnek és elhibázottnak találom. Nagyon demagóg. Tényleg nem gondolom, hogy ész nélkül kell szexelni védekezés nélkül, mert majd az abortusz "megoldja". De a körülmények ismerete nélkül azt mondani nőknek, hogy szüljenek csak a semmire, mert majd egész biztosan lesz mindenre megoldás, ez szerintem ugyanakkora felelőtlenség. Meg egy csomó olyan dolgot is állít, ami egész egyszerűen valótlanság.

Ti mit gondoltok?


Elég megosztó a téma, de tisztelettel kérek mindenkit, hogy maradjunk kulturáltak. Köszönöm.


[link]


2020. júl. 9. 15:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
9., köszönöm a válaszodat. De a kérdésben nem arra voltam kíváncsi, hogy magát az abortuszt helyeslitek-e vagy sem, hanem hogy a linkelt írásról kinek mi a véleménye.
2020. júl. 9. 15:47
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez a véleményem az írásról. Egyértelmű a szerző véleménye.
2020. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%
Csak annyit tennék hozzá, hogy az abortuszpárti nem azt jelenti, hogy mindenféleképpen elveteted a gyereked, vagy másokat erre buzdítasz; azt jelenti, hogy tiszteletben tartod a döntését, akár megszüli a gyereket, akár elveteti.
2020. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

Én egyetértek vele.

Csak aki csecsemőgyilkosságon gondolkozik, azt sajnos nem fogják lebeszélni az ilyen életvédő oldalak.

Ettől függetlenül én egyetértek ezzel.

2020. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

14., melyik részével értesz egyet? Mindennel, ami ott le van írva?

(nem én pontoztalak le, én mindenkinek örülök, aki szalonképes formában elmondja a véleményét)

2020. júl. 9. 16:53
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

"én mindenkinek örülök, aki szalonképes formában elmondja a véleményét"

Csecsemőgyilkosnak titulálni azokat, akik elfogadják az abortuszt, nem éppen szalonképes az én értelmezésem szerint. :-)

2020. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

#16

Abortusz=csecsemőgyilkosság

Abortusz támogatása=csecsemőgyilkosság támogatása

2020. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%

Szánalmas, hogy egyesek vitakészsége annyiban merül ki, hogy lepontoz másokat.

Én felpontoztam mindenkit, azt is, akivel nem értek egyet, hiszen itt éppen az a lényeg, hogy valaki elmondja a véleményét.

20L

2020. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
74%
"Abortusz=csecsemőgyilkosság" - Ezt magyarázd el annak a babát tervező kismamának is, aki belehalna a terhességbe.
2020. júl. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Úgy látom, mégis érik a kérdés törlése... :( Pedig milyen jól indult.

Kérem, intelligens módon vitázzon, aki mások véleményére kíván reflektálni.

2020. júl. 9. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!