Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az írásról? Egyetértetek vele?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom: nem vagyok abortuszpárti.

De ezt a cikket, írást, blogbejegyzést vagy bármit szörnyen dühítőnek és elhibázottnak találom. Nagyon demagóg. Tényleg nem gondolom, hogy ész nélkül kell szexelni védekezés nélkül, mert majd az abortusz "megoldja". De a körülmények ismerete nélkül azt mondani nőknek, hogy szüljenek csak a semmire, mert majd egész biztosan lesz mindenre megoldás, ez szerintem ugyanakkora felelőtlenség. Meg egy csomó olyan dolgot is állít, ami egész egyszerűen valótlanság.

Ti mit gondoltok?


Elég megosztó a téma, de tisztelettel kérek mindenkit, hogy maradjunk kulturáltak. Köszönöm.


[link]


2020. júl. 9. 15:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

#19

Ha szerinted nem, akkor magyarázd el annak a meggyilkolt csecsemőnek, akinek az "anyja" hetente mással kefél, csak úgy szórakozásból.

(Ezt az elmagyarázást képletesen értettem.)

2020. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
74%
Aki annyira tudatos és felelősségteljes és olyan kibszott mintaember, hogy elítélhet valakit az abortusza miatt, annak a felelősségteljes védekezésnél kellene leragadnia. Mert a felelősség itt kezdődik, hogy nem hagyom egy kicsit bedugni, nem a másikra tolom a fogamzásgátlás felelősségét és nem szedem úgy a fogamzásgátlót, mint más a cukorkát, amikor épp eszembe jut, hanem órára pontosan. És lehetőleg duplán védekezve. Ha ezek mellett besikerült egy terhesség, akkor meg érdemes eldönteni, hogy megszülök és megkínzom azzal, hogy nincs rá rendesen időm, pénzem és családi hátterem vagy inkább elvetetem. Az esztelenül ellő, véletlenül felcsinált nők sokkal nagyobb szenny, mint akinek abortusza van. Szerintem. Ők még a társadalom pitsáját is habosra nyalják, hogy meg ne szólják őket, de amúgy a gyereket ugyanúgy telibeszarják, különben megadták volna neki a tiszteletet, hogy felkészülnek rá és teljes körültekintéssel védekeztek volna a leghatékonyabb módszerrel.
2020. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%

Anyám egyik nagynénje szívbetegen született, szerettek volna gyereket a férjével, teherbe is tudott esni, és akkor derült ki, hogy nem tudja kihordani a magzatot, mert belehalna a terhességbe a szívbetegsége miatt. Abortusza volt, és senkinek nincs joga elítélni ezért, nem jókedvéből döntött így.

Ahhoz sincs semmi közöm, aki az abortuszt fogamzásgátlásra használja, mert a saját testét úgy cseszi el, ahogy akarja, nem én fogok szenvedni miatta, ha emiatt neki egészségügyi problémái lesznek később, az ő felelőssége, az ő pénze.

Viszont a tucatnyi kölyköt gyártó nélkülözők gyerekeit, akik éppen minimálbéres melót csak-csak vállalnak, de lehet, hogy még azt sem, mert főállású anya miért is dolgozna, a mi adónkból tartják el, a mi adományainkért sírnak a segélyszervezeteken keresztül, hogy legyen mit enniük, és a hülyéje még be is veszi, hogy szegény rászorult... hát nem kéne annyi gyereket csinálni, hanem csak annyit, amennyit el tudnak tartani.

2020. júl. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
71%
Kétségtelenül demagóg és provokatív, de ahogy elnézem, nem ez az egyetlen provokatív és nem is a legprovokatívabb bejegyzés a blogon. Közhelyes, ötlettelen az egész blog. Írta magáról a szerző, hogy korábban bántalmazó kapcsolata volt és hogy estin érettségizett le, valószínűleg elég alacsony társadalmi rétegből való, ez látszik a szókincsén is ( ,,szeretem a f*szt" - köszönjük; ,,telefon b*zi"; ,,Lehet találni normálisat" - anyám borogass!). Látszólag saját maga számára érdekes és tartalmas az élete, ami jó dolog önmagában, de egy bloghoz ez kevés. Nagyon ötlettelen és erőltetett, nem sokáig húzza már, ahogy elnézem.
2020. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!