Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nők, ti milyen esetben...

Lányok, nők, ti milyen esetben viselkednétek így?

Figyelt kérdés

Ha megismerkedtek egy számotokra szimpatikus pasival, kialakul egy kölcsönös szimpátia. A pasi max barátkozna, bár nem biztos h a nő is ezt így látja. Ritkán találkoztok (pl. hetente), pár mondatot beszéltek, de a férfi kedves és keresi a társaságod.

Melyek azok az esetek, amiért egy nő idővel elveszti az érdeklődését a pasi iránt vagy esetleg megharagszik rá és kerüli?

(nem valós, fiktív történet, de hasonló gyakran előfordul egy közösségben)



2020. júl. 10. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a nő többet akar, a férfi pedig nem, akkor valószínűleg a nő egyáltalán nem is akar inkább találkozni vele. Vagy fordítva, ha a férfi akar valamit, a nő pedig nem.

Ha a nő csak udvarias kedvességnek, barátságosságnak veszi a férfi viselkedését és semmit se képzel bele, akkor bármeddig lehet így, lehetnek barátok, jó ismerősök.

2020. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megharagudni akkor szoktam, ha valami olyan dolgot tesz, amivel engem bánt. Az érzéseink különbözősége nálam nem ok a haragra. Ha haragszom rá, valószínűleg elkerülöm.

Illetve elkerülöm még akkor is, ha valamelyikünk többet érez, és ez folyamatos feszültséget generál kettőnk között.

Az érdeklődés elvesztése pedig akkor van nálam, ha úgy érzem, bár érzelmileg egyre vágyunk, mégis én teszek többet a kapcsolatért.

2020. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*Melyek azok az esetek, amiért egy nő idővel elveszti az érdeklődését a pasi iránt vagy esetleg megharagszik rá és kerüli?


Ha barátság van lefektetve-más alap.Ebben az esetben rájöhetett valamire a férfivel kapcsolatban: hogy például barátságnak mondott valójában szerelmi próbálkozás.

Ilyenkor az a nő, aki nem akar bele bonyólódni egy kapcsolatban tudatosan elkezdi kerülni az illetőt.Hiszen más lett megbeszélve-más lett lefektetve, és mást akar az a másik fél.


De aztán olyan is van, hogy magával a férfivel kapcsolatban derült ki valami, ami számára nem megfelelő.Ez inkább jellem és egyebek lehetnek. Magyarul, hogy össze-vissza hazudozik az illető férfi.

2020. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ritkán találkozunk és akkor is csak pár mondatot beszélünk, akkor nyilván nem fog különösebben érdekelni az illető, hiszen ennél még a sarki zöldségessel is többet beszélgetek. Ettől még szimpatikus maradhat, nem fogok rá haragudni, de egy ilyen felszínes ismerettség után nem fogom törni magam, hogy keressem a társaságát, nem fogom törni magam, hogy barátkozzunk, minek? Ez vagy alakul, vagy nem, ennyi beszélgetés mellett peig nyilván nem fog semmiféle mélyebb ismerettség kialakulni, eszerint is kezelem.
2020. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Ha kapcsolatban vagyok, és kezdek a másik iránt érezni vmit

2. Ha érzem, hogy már beleszerettem, de látom, hogy a pasi nem akar semmi olyat, akkor könnyebben elviselem azt, hogy valszeg nem lehet az enyém... valószínűleg a barátsága nem érné meg azért a szenvedésért

2020. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!