Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tegyem túl magam a...

Hogy tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Sziasztok nézzétek el ha hibásan írok.Ez egy jó 3 hónapos kapcsolat volt ugye volt egy csók,először utána le feküdtünk egymással és amikor mentem edzésre pont láttam egy másik csávóval hát a csávót megvertem és e miatt is lelki furdalásom van. Tehát szó mi szó meg csalt magyarán mondva és eléggé ki vagyok bukva, nincs kedvem semmihez, nincs étvágyam, le vagyok gyengülve, stb. Nos ti hogy tettétek túl magatokat az ilyenen? Már azon is gondolkodtam hogy meg ölöm magam, mert életem szerelmét láttam meg benne nem okolom magam mert nem én rontottam el az egészet! De ez most nagyon szíven ütött és bele betegedtem szó szerint. Írjatok valamit hogy mit tegyek. És értelmesek írjanak.
2020. júl. 11. 02:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

1. tanuld meg az igekötés igék helyesírását, nálam ez pl. szakítóok lenne

2. miért lennél öngyi? ilyen pinát találsz akármennyit

3. mi az, hogy megcsalt? megcsinálta a csávó a lépcsőzőgépen?

2020. júl. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hangzik túl biztatónak, de tényleg az idő az ami segíteni fog.

Találj egy hobbit, fuss, olvass, bármi ami leköti a figyelmed és előbb-utóbb jobb lesz! Kitartás, mást is csaltak meg és hidd el sokan vannak túl azon, amin most Te mész keresztül! :)

2020. júl. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom tényleg mi tévő legyek! Ha elmegyek vhova rögtön bele botlok, nem tudok aludni mert rá gondolok stb
2020. júl. 11. 03:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Családból valaki / barát nincs akivel tudnál közös programokat csinálni?
2020. júl. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Te egy zseni vagy.

Az értelmesek írjanak résznél felröhögtem. Találd ki, miért.

2020. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1

Bearanyoztad a napom, köszönöm :)

2020. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu a számomra is. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem 9 évembe került kikecmeregnem úgy-ahogy egy hasonló helyzetből. Szóval semmiképp ne csináld azt, amit én tettem, hogy sóvárogsz utána, és nem keresel helyette új kapcsolatot. Ha egyértelműen kimondta a csaj, hogy vége, akkor próbálj meg valahogy továbblépni, bármilyen nehéz is, mert különben lelkileg belebetegszel, ahogy én is, nem éri meg.
2020. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jól tette a csaj, hogy otthagyott. Úgy rinyálsz itt 3 hónap után, mint egy óvodás, de azt a srácot azért megverted..

Egy agresszív barom vagy, szenvedj csak.

2020. júl. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

7

9 évbe? Ez a normálisnak aligha nevezhető

Addig nem is próbálkoztál másik társat keresni interneten vagy nem jártál szórakozni vagy nem láttál az utcán sem jó csajokat?

Nekem is fájdalmas volt a szakitásom egy 4 éves élettársi kapcsolat után de én két-három hónap alatt azért kilábaltam a depresszióból

2020. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9-esnek:


Akkor te szerencsés voltál, nekem ez nagyon nehéz időszak volt, erősen visszavetett engem ez az egész, depressziós lettem. A neten próbáltam ismerkedni egy idő után, de találkozóig nem jutottam el senkivel sem végül.

Nagyon nehezen ment számomra az elengedés, mert sokáig bíztam abban, hogy mégiscsak visszajön hozzám.

Szóval a kérdezőnek nagyon óvatosnak kell lennie, hogy nehogy ő is így járjon.

Én csak tudom, hogy mennyire baromi nehéz a továbblépés, de muszáj lesz megtennie, ha nem akar lelkileg teljesen belerokkanni ebbe a csalódásba.

2020. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!