Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tegyem túl magam a...

Hogy tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Sziasztok nézzétek el ha hibásan írok.Ez egy jó 3 hónapos kapcsolat volt ugye volt egy csók,először utána le feküdtünk egymással és amikor mentem edzésre pont láttam egy másik csávóval hát a csávót megvertem és e miatt is lelki furdalásom van. Tehát szó mi szó meg csalt magyarán mondva és eléggé ki vagyok bukva, nincs kedvem semmihez, nincs étvágyam, le vagyok gyengülve, stb. Nos ti hogy tettétek túl magatokat az ilyenen? Már azon is gondolkodtam hogy meg ölöm magam, mert életem szerelmét láttam meg benne nem okolom magam mert nem én rontottam el az egészet! De ez most nagyon szíven ütött és bele betegedtem szó szerint. Írjatok valamit hogy mit tegyek. És értelmesek írjanak.
2020. júl. 11. 02:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10

Na de 9 év? Azt akármivel is mérnénk, rengeteg

Ennyi idő az rengeteg, mások ezalatt már feleségül vesznek valaki mást meg két gyereket csinálnak neki

2020. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11:


Hát sajnos ennyire szerelmes voltam, én hülye. :/

2020. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, gondolj arra, hogy ez minden ember életében megesik, és mindenki túlteszi magát rajta. Ez tényleg nagyon szar érzés, de max néhány hónap és már nem fogod ezt érezni. Élsz mondjuk 70 évet, abból ez a pár hónap konkrétan semmi.


Addig is csináld azt, amit mindenki: temesd bele magad filmekbe, sorozatokba, játssz valamit, logj a barátaiddal, ilyesmi. Nem kell semmit erőltetni, csak amihez nagyjából kedved van, aztán lassan majd elmúlik ez az érzés.


Viszont az, hogy azt a srácot megverted, az nagyon nem okés. Önvédelmet leszámítva nagyon undorító és suttyó dolog ezt csinálni, úgyhogy azért emiatt nyugodtan érezd szarul magad.

2020. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Haverommal beszéltük hogy ezt vissza kell neki adni! Épp isnerkedek a legjobb barátnőjével.
2020. júl. 12. 00:31
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem elég, hogy megvered a srácot, még egy lányt is kihasználnál.. Mennyire szenvedhetsz. Mondtam én, hogy barom vagy. De nemcsak agresszív, hanem ostoba is.
2020. júl. 12. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne csináld. Az emberek nem játékszerek.
2020. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!