Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetne lehozni az...

Hogyan lehetne lehozni az eladokat a bunkozasrol? (Maszk)

Figyelt kérdés

A nagy hullam lecsengésrvel nalunk màr amig hordanak maszkot az emberek inkabb gyogyszertarakban stb tartjàk be.


Igy valahova siman be lehet menni anelkül(spar) valahol még kèrik.

Persze felveszem termeszetes.


De szoval reggel leszaladtam egy sraki kisboltba félkomàban kàvèért ki is ment a maszk a fejemböl(nalam jelenleg egy huszadrangu dolog), erre az elado nem megkér arra hogy tegyem fel(van nalam), hanem szabàlyosan elkezdett eröteljes hangnemben nekem ott pattogni az üzletben mint vmi hülyegyerekhez. Irto sertö volt

Es ahogy megfigyeltem mindenkivel igy pattog ilyen magas eröteljes hangon. Nem tudom kinek hiszi magàt (kb mint amikor egy gyarban neki all egy fönök kiosztani a népet)


Ez a stilus engem kora reggel fel is ebresztett egyböl, felment az agyvizem DE én mègis képes voltam kulturàltan felelni feltenni.


De szeretném ha valahol érezné azt ?hogy legyen szives magàt visszafogni es ne lekezelni a penztar mögül màsokat a magas lorol.

Ugy felspanolt hogy most kigyot békàt tudnék rà mondani, egy nyomorult csicska nem a fönököm, es pattog. Kinek hiszi magàt?



#bunko stilus lekezelése
2020. júl. 11. 13:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
80%

Debilek gyülekezete.

Egyébként a buszvezető nem köteles maszkot viselni, okoska. Csak az ilyen magadfajta hülyéket elviselni.

2020. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem itt te vagy egyedül bunkó, neki kötelessége téged figyelmeztetni, hogy ugyan vegyed fel a nyomorult maszkot.

Nyilván nem jogos, ha tényleg ennyire lekezelően beszélt vele, de a stílusodat elnézve lehet, hogy megérdemelted.

És a kérdésedre felelve nem az eladót kell lehozni a bunkóságról, hanem téged.

2020. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Irtam hogy nalunk egy rakas helyen nem kell maszk.
2020. júl. 11. 14:28
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem en voltam bunko.

Ez a szint komoly ami itt megy.

2020. júl. 11. 14:29
 15/28 anonim ***** válasza:
65%

Mi az, hogy nálatok egy rakás helyen nem kell maszk? A maszk az egész országban kötelező az élelmiszerboltokban, gyógyszertárakban stb. Az, hogy néhány üzlet tesz rá, az ő dolguk, de ettől még kötelező.

Ha pedig bajod van az eladó stílusával, ott helyben tedd szóvá, ne utólag hőzöngj.

2020. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
71%
A szint azért akkora, mint amekkorának értékeled, mert te vagy az értetlen. Senkit nem érdekel, hogy "a te környékeden" mi a "divat", ha világosan megfogalmazott szabályozás van életben. Pontosan az öntörvényűség a legveszélyesebb, amit ember tehet egy ilyen kritikus helyzetben. Normális emberek nem fognak igazat adni neked, mert a te mentalitásoddal van a baj. Ez akkor is igaz lesz, ha nem tetszik sok ember válasza és (le)pontozással fejezed ki a dühödet, mert nem a kifogásokat, kibúvókat kell keresni, gyártani, hanem elfogadni, hogy az általános szabályok mindenkire érvényesek. Ha neked lenne üzleted és a te megélhetésedet veszélyeztetnék olyan fogyatékosok, mint amilyen te is vagy, akkor kapásból másképp látnád a dolgot.
2020. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
69%

Szóval szerinted te különb vagy, mert élőben kussoltál, behúztad füled-farkad “kulturált” reagálás címèn, aztán utólag meg itt puffogsz az illető háta mögött?

Nagyon kemény vagy, igazi nethuszár. Az ilyeneket szokta munkahelyen porig alázni a főnök, aztán meg utána kezdenek pattogni, mikor elment.

2020. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
67%
Akármennyire nem értesz egyet, de igazuk van az előttem szóló embereknek. Mindenhol kötelező a maszk, ne várd azt, hogy az eladó higgadtan kezel egy figyelmetlen embert, aki miatt óriási összegekért megbüntethetik. Nem olyan nehéz felvenni a maszkot, nem kell nagy tehetség hozzá. Ha meg nem tetszik a stílusa, akkor nem mész oda többet.
2020. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem, hgy lehet. Neki ilyen a stílusa.

Ha kulturáltan válaszoltál, akkor inkább neki volt ciki a helyzet, nem neked. Én nem foglalkoznék az ilyenekkel. Meghallgatom a pampogását, mosolygok rajta, majd viszlát, és el is felejtem.

2020. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
Amikor még tényleg sok beteg volt, akkor egyszer fültanúja voltam, hogy a dm-ben a kis eladó csaj totál udvariasan megkérte a 190 centis, kigyúrt állat faszit, hogy vegyen fel maszkot, a csávó pedig magából kikelve kezdte qrvaanyázni a nőt. Megértem, ha valakinek pár ilyen alkalom után elfogy a türelme és nem udvariaskodik mindenkivel.
2020. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!