Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyem hogy ne utáljam a...

Mit tegyem hogy ne utáljam a férfiakat ?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozok,és olyan szinten megutáltam az embereket (főleg a férfiakat) hogy állandóan ideges,és mérges vagyok elrontja az egész napomat .Tehetetlenségembe lepofoznám legszivesebben őket.,amikor olyan szinten lekezel hogy "szius cicuskám"meg "szia édes" hogyha az unokajat latna a pultba vagy akár az utcán a lányát akár az anyukáját azt szeretnék hogy ugyanígy járjanak?!Mert visszaüt ez idővel csak az senkinek nem lesz jó!(bár van aki másképp gondolja de az nem követendő példa)

Azt vettem észre hogy a férfiakak főleg az idősebb de

fiatalba is van ilyen korosztály furcsán bámul sokszor fenyegetően meg pervezen megbámul,néz egyfolytában mint egy bamba kecske.Úgy érzem megaláznak a pusztajelenlétükkel.A másik amit utálok amikor beszólogatnak a városban nincs olyan hely ahol ne lenne tele minden ilyen "férfiakkal".

Pedig soha nem tettem ki semmimet nem vagyok közönséges,és szigorú vagyok önmagamhoz..bevallom meg is vetem emiatt a nőket mert mutogatjám magukat a legtöbb ahol én dolgozok sok ember jár ott vagyok már 3 éve és ez alatt az idő alatt fogalmazódtak meg bennem ezek a dolgok olyan mintha már csak ránéznék egy emberre és azt is látnám milyen ember.Nagyon furcsa emberek vannak például az a szülő aki nem szól rá a gyerekére hogy ne verje a fagyipult üvegét mert lehet megsérül akár összetörik mellesleg nem higénikus mert nem tudom minden ember után letörölni az üveget a forgalom miatt.Volt hogy jött egy néni átlagos és láttam hogy leesett a betonra es kis darab a fagylaltból majd lehajolt érte és megette vagy amikor lenyalta az üvegről egy kissebbségi nő. De ez még nem a legnagyobb probléma hanem ez miatt már mindenkit utálok konkrétan előitéletes vagyok.Pokolra fog jutni majdnem minden ember én ezt mondom.A néni talán még nem is baj ha a férfiak nem lennének ilyenek regen is ez volt? Hogy az idős férfiak perverzen viselkednek vagy a pl 40 koruli? És ha valaki a nőket próbálná hasonlitani ehez az íráshoz akkor annak azt üzenem hogy azért mennek tönkre a kapcsolatok mert nem komoly a magyar társadalom. Egy vallásos országban nincs olyan hogy minden héten más szeretőt tartanak és többször elválnak.Mert van kulturájuk.Mit tehetnék, hogy ne utáljak igazából mindenkit?



2020. júl. 11. 23:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Kezeltesd magad.
2020. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

"Egy vallásos országban nincs olyan hogy minden héten más szeretőt tartanak és többször elválnak.Mert van kulturájuk."

Aha...

Lusta vagyok most vitába szállni. Maradjunk annyiban, hogy nagyon naiv vagy, és nagyon keveset tudsz a világról, és amit tudsz, azt is hibásan.

2020. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez nem a világ ez magyarország szégyen!!!!!
2020. júl. 11. 23:19
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Tanulj valami küzdősportot, és ott vezesd le a felgyülemlett frusztrációdat. Szívesen lennék "Bob", azaz próbabábú hozzá.
2020. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Maradjunk annyiban hogy ön nem ismer. Biztosan nem érti amit én próbáltam kifejteni.Dolgoztam külföldön ,és SOK külföldi ismerősöm van meg rokonaim is.
2020. júl. 11. 23:39
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Menj ki melózni Szaúd-Arábiába.

Ott mélyen vallásos mindenki. És elválni se szoktak.

2020. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

Te komolyan beteg vagy, és segítségre szorulsz. Keress fel mielőbb egy pszichológust.

Nem az emberekkel van a baj, hanem veled.

2020. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nincs veled semmi nagy baj. Abszolút megértem, amikről írsz. Valóban vannak nagyon idegesítő, paraszt és hülye emberek. Nem csak férfiak, de nők és hülye kölykök egyaránt. De az a helyzet, hogy mindig is voltak és lesznek is ilyenek. Nekem csak úgy tűnik egész egyszerűen te most kicsit kimerültél, besokkaltál ezért érzékenyebben fogod fel ezeket. Ha megteheted menj el pihenni kicsit. Ha csak otthon vagy az is jó, de kapcsolj ki egy hétre vagy kettőre, ha megteheted. Tudod őket, a világot sajnos nem tudod megváltoztatni, de a gondolkozásodat igen. Sok ember amúgy kiég a vendéglátásban, bár nem ismerlek, de ha szabadság után is kivagy akadva, lehet ideje váltanod.
2020. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Hát én megértelek, nagyon sok ember már baromian irritáló, olyannyira, hogy némelyiket tényleg ütni kéne már. Igénytelenek, bunkók, rosszindulatúak sokan. A küzdősportot én is jó ötletnek tartom, ott némileg le tudnád vezetni a benned lévő feszültségeket. Meg hát gondolom azért csinos is vagy, ezért is szólogatnak így be neked a pasik, vagy csak bámulnak téged. Lehet randira szeretnének hívni téged, csak nem mernek. De amúgy csodálkozol azon, hogy a fiatalok már ilyen romlottak, amikor a szüleik is ilyenek?! Hogy tudna a gyerek jól viselkedni, ha a szülei sem ismerik az illemet?!

Sajnos nagyon komolytalan már ez a társadalom, régen azért más volt, jobban tisztelték egymást az emberek.

Ha ennyire zavar ez téged, akkor lehet, hogy tényleg más jellegű munkát kéne végezned, ahol nem vagy kapcsolatban annyi emberrel.

Nekem is elegem lett az emberekből meg a társadalomból úgy általában, ezért kissé elzárkóztam a külvilágtól, és csak ritkán mozdulok ki itthonról.

A pénzügyeimet itthonról is tudom figyelemmel kísérni, intézni, így szerencsére nem nagyon kell már emberek közé mennem, esetleg csak ha vásárolni megyek, vagy valamilyen hivatalos ügyet kell intéznem. Bár ez utóbbit már amit lehetséges, azt itthonról intézem a neten.

2020. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Keresztény ország,na persze...mindig is visszaéltek vele az emberek.Csak most épp nem inkvizíció van.A többit 00:36-os leírta.
2020. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!