Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyem hogy ne utáljam a...

Mit tegyem hogy ne utáljam a férfiakat ?

Figyelt kérdés

Vendéglátásban dolgozok,és olyan szinten megutáltam az embereket (főleg a férfiakat) hogy állandóan ideges,és mérges vagyok elrontja az egész napomat .Tehetetlenségembe lepofoznám legszivesebben őket.,amikor olyan szinten lekezel hogy "szius cicuskám"meg "szia édes" hogyha az unokajat latna a pultba vagy akár az utcán a lányát akár az anyukáját azt szeretnék hogy ugyanígy járjanak?!Mert visszaüt ez idővel csak az senkinek nem lesz jó!(bár van aki másképp gondolja de az nem követendő példa)

Azt vettem észre hogy a férfiakak főleg az idősebb de

fiatalba is van ilyen korosztály furcsán bámul sokszor fenyegetően meg pervezen megbámul,néz egyfolytában mint egy bamba kecske.Úgy érzem megaláznak a pusztajelenlétükkel.A másik amit utálok amikor beszólogatnak a városban nincs olyan hely ahol ne lenne tele minden ilyen "férfiakkal".

Pedig soha nem tettem ki semmimet nem vagyok közönséges,és szigorú vagyok önmagamhoz..bevallom meg is vetem emiatt a nőket mert mutogatjám magukat a legtöbb ahol én dolgozok sok ember jár ott vagyok már 3 éve és ez alatt az idő alatt fogalmazódtak meg bennem ezek a dolgok olyan mintha már csak ránéznék egy emberre és azt is látnám milyen ember.Nagyon furcsa emberek vannak például az a szülő aki nem szól rá a gyerekére hogy ne verje a fagyipult üvegét mert lehet megsérül akár összetörik mellesleg nem higénikus mert nem tudom minden ember után letörölni az üveget a forgalom miatt.Volt hogy jött egy néni átlagos és láttam hogy leesett a betonra es kis darab a fagylaltból majd lehajolt érte és megette vagy amikor lenyalta az üvegről egy kissebbségi nő. De ez még nem a legnagyobb probléma hanem ez miatt már mindenkit utálok konkrétan előitéletes vagyok.Pokolra fog jutni majdnem minden ember én ezt mondom.A néni talán még nem is baj ha a férfiak nem lennének ilyenek regen is ez volt? Hogy az idős férfiak perverzen viselkednek vagy a pl 40 koruli? És ha valaki a nőket próbálná hasonlitani ehez az íráshoz akkor annak azt üzenem hogy azért mennek tönkre a kapcsolatok mert nem komoly a magyar társadalom. Egy vallásos országban nincs olyan hogy minden héten más szeretőt tartanak és többször elválnak.Mert van kulturájuk.Mit tehetnék, hogy ne utáljak igazából mindenkit?



2020. júl. 11. 23:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

en megertem a problemat, nokent nagyon sokszor erzem magam kiszolgaltatottnak, vedtelennek az ilyen fajta ferfiak viselkedesevel szemben.

amit tehetsz : sportban levezeted a duhodet, munkahelyet valtasz, ahol nem kell a pultban allni es kiszolgalni oket. egyebkent ha ekkora a feszultseg benned, lehet tenyleg nem lenne hulyeseg pszichologushoz menned neha.

es ne legyel ilyen szigoru magadhoz, hogy pokolra kerulsz stb, a gondolataid miatt. es ne nezz le mas noket az oltozkodesuk miatt, ugyanis a kihivo oltozet sem ad felmentest a ferfiaknak a nyomulos, bunko, eroszakos kozeledeshez.

2020. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2020. júl. 13. 16:27
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezért nem tudnék soha vendéglátásban dolgozni, neked is azt ajánlom, hogy más munkát keress, mert jobb nem lesz. Esetleg beedződsz, de ha ennyire irritál most, akkor szerintem te egyszerűen nem tudod ezt megtűrni, és kész. Nincs ezzel gond, teljesen normális, csak akkor válts minél hamarabb.

Tudom, hogy ezért megköveztek majd, de a kérdezőnek igaza van. Totál megértelek. Mindneki le lett pontozva aki azt merte állítani hogy kiszolgáltatva érzi magát, de egyszerűen így van. Ha ne adj isten jobb nő vagy mint az átlag akkor lépten nyomon zaklatnak. Őszintén azt hittem fiatal koromban, hogy fel van fújva az egész, de minél idősebb vagyok annál jobban tapasztalom, hogy milyen nehéz helyzet.

Tini korban még csak a fiúk "udvaroltak" de már olyan korban vagyok, ahol 15-től 80-ig bárkinek kellhetnék, így egyre veszélyesebb.

Folyamatos tárgyiasítás, méregetés, füttyögés, beszólogatás. Én is gyűlölnék mindenkit ha nem tudnám, hogy nem mindneki ilyen, van kivétel, és szerencsére a párom a legrendesebb fajtába tartozik.

2020. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? Egyébként meg ha valamivel valakivel bajod van az csakis a te bajod:D És esetleg szakember vagy te magad tudsz segíteni a problémán :D
2020. júl. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Felvetek egy példát .A buszon ülök és az elöttem ülő(férfi minden esetben ) elkezd ki bámulni az ablakon ,de nem mint egy normális ember aki a sajat életével van elfoglalva...hanem engem néz mint akinek kitörni készűl a nyaka .Majd arra leszek figyelmes hogy a szeme sarkából néz,több percen keresztűl.Ha ritkán fordulna elő még nem zavarna.De amikor napi szinten megtörténik és már azon a ponton vagyok hogy nem húzok sem rövid nadrágot semmi kirívó cuccot (igazából soha ).Evvel a "kérdéssel"inkább csak figyelmet szerettem volna felkelteni ,hogy milyen undorító is a legtöbb férfi!!!!!Ezen sajnos nem lehet segíteni.Formálni a társadalmat lehetne csak ehez az kell hogy vegyék észre magukat azok akiknek kell.

Köszönöm szépen

2020. aug. 9. 23:35
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

Biztos megvan az oka hogy néznek, egyébként ne keltsél te fel semmilyen figyelmet xD

Old meg a problémádat.

Ne utazz úgy stb...

Változtass.

2020. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Hogy ne utazzak ?1 Utaznom muszáj

2 a fiatal velem egykorúak nem csináljak ezt.

3.nem hiszem hogy nekem kellene változtatnom ...vagy talán mindegyiknek bekéne szolni???

4 szerintem kicsit magadra ismertél abban amit írtam, és ilyen semmitérő indokokkal próbálsz elhervasztani .

5 remélem az unokaddal ugyanez lesz amikor majd elmegy setalgatni :) vagy buszra száll:D

Szerintem nincs min változtatnom te vagy nagyon ronda lehet vagy egy ven bacsi ..szanalmas hogy sok ferfinak az okoz örömöt hogy 30 évvel fiatalabb lányokat bámul.

2020. aug. 10. 00:06
 18/21 A kérdező kommentje:

Csak szólok hogy az a normalis, ha nem bamuljuk a másikat ismeretlenűl percekig.

Nem tudom milyen neveltetést kapott,de az utcán sem illik mindenkit megbámulni.

Azok a 40- 50 eves bácsikák, a csalados,mester ...mar csak azért is tiszteletből lekéne hajtania a fejét ha egy fiatal nő közelségébeN van.vagy legalább ne bámulja mint akinek 0 az IQ -ja.Ostoba falusi tirpák. Ha bemegy a varosba ott már nem csak a "faluszépe" a kalanyos napsugar lesz.

2020. aug. 10. 00:14
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt mondtam hogy ne utazz, fogj neki még egyszer, és le is zártam a válaszomat a 17 kommentedre.

"mar csak azért is tiszteletből lekéne hajtania a fejét ha egy fiatal nő közelségébeN van."

Te most komolyan mit képzelsz magadról?

Nem tudom ez egy vicc, vagy sem. De nálam most teljesen elvesztetted a komolyságot XDDDDD

2020. aug. 10. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hidd el,hogy ismerem a férfiakat.Két tipus van,aki tisztel és aki nem.Nem vagyok hajlandó megtűrni senkinek a modortalan,perverz,bunkó viselkedését!!!Lehet te kiteszed mindened,és élvezed ha bámulnak olyan emberek aki vagy kissebbségi férfi vagy öreg/idősödő férfi.Naív lehetsz és fiatal! Majd rájössz teis! Amikor irod hogy "XD" ez nagyon gáz csak mondom.
2020. aug. 12. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!