Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám a származásommal ( is)...

Anyám a származásommal ( is) piszkál?

Figyelt kérdés
Zsidó származású vagyok apai ágról, és egyszer a magyar származású anyám, azt mondta nekem mérgében, hogy c..ny k..a Mennyire kell primitívnek lennie valakinek hogy sajàt gyerekére ( is) rasszista legyen? Pedig semmi rosszat nem csináltam.
2020. júl. 12. 19:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Ne törődj vele. Átkozott aki Isten népét átkozza, és áldott aki áldja. Ez törvény, majd megtapasztalja.
2020. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mindig is mondogatta, hogy úgy nézek ki mint egy c..ány. Soha nem csipázott amiért nem születtem kék szemű szőkének.
2020. júl. 12. 19:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nem átok!!!

Valószínű valami miatt nagyon kiakadt, majd amikor lenyugodott, ülj le és beszélj vele:

- ő volt az, aki egy zsidó férfivel lefeküdt és összehoztak téged. Ha ez hiba, akkor nem a te hibád.

- neked eszedbe sem jut ilyesmit tenni, ezért ő téged ne k.urv@zzon le, erre nincs oka!

2020. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
1es te benyaltad a hazug vallási propagandát .....
2020. júl. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Annyira rosszul esik, hogy a barátaim is mondják hogy úgy nézek ki mint egy c..any. Meg a testvérem is mondogatta hogy elkeveredhetek közöttük.
2020. júl. 12. 20:04
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
5 Bizti kimaradtak a töri órákról, és elfelejtik a török megszállást:D Nem a te hibád, hagyd csak meg a hitükben..te meg röhögj rajtuk, mert a legelemibb törit sem ismerik..
2020. júl. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy akkor miért szült egy zsidónak. Hiszen te nem számítasz annak.
2020. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
De egyebkent cigany vagy zsido az valahogy baromira nem szinonimai egymasnak.
2020. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Úgy nézek ki mint egy örmény, barna bőrü sötétebb hajú ,és anyámék szerintem abba a hitbe vannak, hogy barna bőr=c..any, de máskor meg mondja, hogy zsidó is vagyok. Szóval nemnormális.
2020. júl. 12. 20:34
 10/17 A kérdező kommentje:
Meg az egyik osztálytársam még régen emlegette, hogy biztos tele vagyok pénzel, meg mi akarok lenni szappan, vagy fésű.? Annyira rosszul esett.
2020. júl. 12. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!