Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elitélnétek a származásom miatt?

Elitélnétek a származásom miatt?

Figyelt kérdés

Nagyvàradon születtem (erdèlyben) ugye Romània területèn , ès mèg azt is elintèzte a sors hogy roma szàrmazàsù legyek . :// 3-èves koromtòl Magyarorszàgon èlek , ennek ellenère mindig ment a Romànozàs , mindenki kiközösìtett mèg a szülők is, tanàrok is (pl kiràndulàson fociztunk ès olyanokat szoltak hogy a ROMÀNNÀL a labda) xddd igy utolag ez vicces azt h roma vagyok mindig is titkoltam , a bőrömön legalàbb nem làtszik. Utàltam a cigokat , most is utàlom a sarjabbakat :D De màr nem èrdekel , imàdom a csalàdom es hàlàs vagyok hogy az vagyok aki... ha leszulethetnek meg 1 szer ujra ugyanezt szeretnèm minden sz*r ellenère . Engem nem èrdekel hogy ki honnan jött, angliàban dolgozom , fősulira gyüjtök , edzek , tanulok , hasznosan töltöm az időmet.

Ha mondjuk egy baràtotokrol megtudnàtok h cigo, stb.. gàtlàsosabbak lennètek vele ? Velem mindenki az volt ;)



#roma #gátlás #szaazas
2016. jún. 30. 10:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyesiràsèrt bocs , telorol irok.
2016. jún. 30. 10:47
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Pozitív tapasztalatom még nem volt cigányokkal. Aki nem üvöltözött harsányan és nem akart folyton megveretni a családjával az másokat akart és én beszéltem le róla. :D

Szerintem ha nem azonosulsz ezzel a mentalitással én nem ítélnélek el.

2016. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Mindenki kiközösìtett mèg a szülők is"


Termèszetesen az osztàlytàrsakè , azert az màr szpacs lenne ha sajàt szuleim xdd

2016. jún. 30. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ha normális cigány vagy, akkor semmi bajom veled

azért gátlásosabbak, mert sajnos sok a renitens roma és emiatt szidni szoktuk őket, és így aki megismer téged, annak figyelnie kell, hogy mostantól ne szidja a cigányokat általában, csak a problémásakat.

2016. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Hajrá román!
2016. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem ítélnélek el! Nekem is van egy cigány jóbarátom, egyetemet végzett, nagyon jó fej! Általában azért tartanak a cigányoktól, mert nem akarnak tanulni és dolgozni, meg alkalmazkodni a társadalom elfogadott szabályaihoz. De akin látják, hogy normális, azt elfogadják.


Van két roma egyetemista, akik nagyon jó videóblogot működtetnek. Nézd meg őket, nagyon jók! :D


Íme: https://www.youtube.com/user/TheRomaNews/videos

2016. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A cigók többsége tényleg elítélendő nem a bőrszín miatt, hanem a viselkedésük miatt.De én mindenkinek megadom az esélyt származástól függetlenül. Az viszont nem véletlen, hogy vannak olyan normális cigányok akik utálják a fajtársaikat, sőt még cigány skinhead-et is láttam (what).

Ui.: Gyerekkori legjobb barátom fél cigó, az anyja teljes cigó és mégis rettentő normálisak, kedvesek.

2016. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!