Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Miért hiszik sokan azt, hogy ezen az oldalon csak a kérdező tud lepontozni?

Figyelt kérdés

Egy csomó fura egyed nekemesik a kérdésem alatt, hogy lepontozom őket, mert igazuk van. (WTF) És egyébként másnál is láttam ezt, de amúgy én nem igazán pontoztok soha, mert rohadt lusta vagyok hozzá. Ennek ellenére a leponoztás miatt többnyire a kérdezőnek esnek neki. Nem értem. Nem csak a kérdező pontoz. Ha én valakinek adok egy lepontozást és ő kap több felpontozást, akkor nem lesz nullás csak miattam.

Ezt egyesek miért nem fogják fel? A kedvencem, amikor az ilyen százalékhuszárok visszajönnek sokat károgni, hogy le vannak pontozva sokadjára is, úgy, hogy akkor már rég nem a kérdésről van szó, de azért csodálkoznak. Miért?


2020. júl. 13. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez engem is érdekelne. Velem is megesett, hogy oktalanul nekem estek. Például egyszer írtak valami olyasmit, hogy fáj nekem az igazság, azért pontoztam le őket. Közben meg eleve a válaszokat is csak azután olvastam el, miután ezt leírták...
2020. júl. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!