Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pedofíliával miért szokás...

Pedofíliával miért szokás vádolni embereket?

Figyelt kérdés

Például mondja egy ismerősöm hogy xy gimis lánnyal szexel és hogy pedofil.


Mondom hogy lenne pedofil ha a lány már gimis, akkor már betöltötte a 14. életévét szóval ha önként úgy dönt akkor szexel.


Erre mondja : de hát a csávó 30 éves, pedofil.


Mondtam neki hogy a pedofília egy nagyon súlyos bűncselekmény és éppen ezért én nagyon óvatosan bánnék a szavakkal, mert még egy gyanúsítással is tönkre lehet tenni egy ember életét ha pedofíliával vádolják.


Mi okozza ezt a hisztérikus, dühöngő, mindent esetet egy kalap alá vevő viselkedést a csőcseléknél? Ők nem ismerik az erre vonatkozó törvényeket?



2020. júl. 14. 21:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#20

Egy 14 éves lány fejlett? Én minimum 25, de inkább 30 környékén mondanám azt, hogy "teljesen fejlett"... Addig fiatal lány.

2020. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20-as vagyok.Igen,egy 14éves kinézetre már lehet teljesen fejlett.Azt nem mondom,hogy belsőleg is.Nekem annyi idősen már kb C kosaras melltartóm volt,szóval nem úgy néztem ki mint egy kislány.Végülis azt akartam írni,hogy,ha van egy testileg érett gimis lány és mondjuk arcra is idősebbnek látszik vagy erősen sminkel,egy idősebb férfi nem a kislányt fogja benne látni.Szóval nem beszélhetünk pedofíliáról.Pláne,ha az a gimis lány már érettségizni készül.
2020. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Ők nem ismerik az erre vonatkozó törvényeket?"


Jól látod, részint erről van szó. Az átlag primitív prolinak semmi fogalma nincs a releváns jogszabályokról - ez az oktatás egy óriási problémája, még ha nyilván nem is olyan szintet kellene képviselniök a laikusoknak, mint egy egyetemet végzett jogásznak. Szóban forgó bűncselekménynél ráadásul még az indokolatlan mennyiségben ránk ömlő angolszász kultúra is mélyíti az általános ostobaságot - gondoljunk bele, hány film, irodalmi alkotás, mém sugallja azt, hogy 18 éves kor alatt tabu az adott személy.


Másrészt, nem ismerik a pedofília fogalmát. Manapság a gimis lányok döntő többsége nem elsősorban gyermeki vonásokat mutat, hanem a felnőtt nőét. Egy pedofil erre nem fog felizgulni.


Harmadrészt, semmiféle önkritikával nem rendelkeznek, azt gondolják, ők a tökéletesség mintaképei. Feltételezem, a nem túl intelligens barátod megcsalta már néhányszor párját, esetleg fizikailag, lelkileg bántalmazta, hogy a szexuális erkölcsbe ütköző látványos bűnökön kívül egyebeket ne is soroljak. Ennek ellenére nem átall pedofilnak bélyegezni mást.

2020. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Azért nem érdekelnek senkit sem a részletek vagy a valóság, mert a lényeg gyűlöletkeltés. A pedofilhisztéria semmi más, mint a csőcselék felhasználása politikai és gazdasági profit szerzésre.

A politikusok, a politikai hatalmukat akarják növelni, a bulvármédia meg bevétel növekedést akar, a kitalált szörnyekkel rémísztgetéssel. A csőcselék meg szorakozni örjöngeni, lincselni akar, és mindegy nekik, hogy boszorkányokat, zsidokat, vagy pedofilokat üldöznek valamilyen kitalált okból.

Ez egy aljas üzlet, ahol gyűlöletet árulnak, és ártatlanokat áldoznak fel.

2020. aug. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!