Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pofátlan vagy túlreagálom?

Pofátlan vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Van egy távolabbi kolláganőm, aki egy ilyen OKJ-s tanfolyamra jár. Volt valami beadandója, ami az én munkakörömbe vág, ezért a közvetlen főnököm (akinek barinője) megkért, hogy csináljam meg neki. Kb 2 oldal, teljesen készre formázott szöveg, neki már csak be kellett adnia. Főnökömmel üzente, hogy köszöni szépen, de egyébként semmi más. Most nem vörös szőnyegre gondolok, meg ajándékcsomagra, de én minimum személyesen köszöntem volna meg. Másnap találkoztumk, csak odaköszönt, semmi, ja amúgy köszi a beadandót. Kb. 1 óra munkám, ő meg kotolhatott volna rajta egy napot.

Mondjátok meg őszintén: én vagyok a hülye, hogy hálátlannak tartom, vagy elég volt az az üzenet, hogy köszöni nekem.

Én általában nagyon hálás vagyok, ha valaki szívességet tesz, lehet, csak azért akadtam fel ezen.



2020. júl. 14. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnem, ha Magyarorszagon nem tunne orultsegnek azt mondani, hogy csalashoz nem asszisztalok.

Nem beszelve a tobbirol.

2020. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az első mondatoddal tökéletesen egyetértek, én is csak remélném, de sajnos nemcsak hogy őrültségnek tűnik, de még erősebb szót is alkalmaznának rá.
2020. júl. 14. 22:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
pofátlan-egyértelműen+neveletlen is.
2020. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó.
2020. júl. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen túlreagálod.. Megköszönte.. Bum.. End Of Story.. Nem kell túlreagálni.. Na akkor nem reagálnád túl ha nem köszöni meg.. De megköszönte :) segítettél neki.. Megköszönte.. Vége.. Köszi, szia, pussz.. Szóval ne reagáljad túl
2020. júl. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
5. Te így köszönsz meg bármit?
2020. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha munkaidőben csináltad meg és nem ment a saját feladataid hátrányára, akkor lépj túl a dolgon, kár ezen őrlődni. Kicsit tényleg pofátlanság amúgy ez az egész szituáció.
2020. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván emberibb lett volna, ha úgy viselkedik ahogy írtad.

Azonban a "viszonzást" ne feltétlen tőle várd közvetlenül. Az élet visszaadja majd neked másképpen, úgy, hogy észre sem fogod venni.

2020. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pofátlanság és neveletlenség is. Ráadásul másnap rögtön találkoztatok és illett volna legalább ott megköszönnie/ megemlítenie.
2020. júl. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok azoknak akik lepontoztak :D Csak gratulálni tudok :D És 6.-os.. Miért? :D Nem úgy kell köszönni hogy "köszönöm"? :D Mindegy milyen formában de megköszönte akkor megköszönte.. Hogy köszönjem meg? Vegyek neki limuzint és szolgákat? Vegyek neki egy luxus villát vagy mi? Gratulálok emberek :D
2020. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!