Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan hibáid, amire...

Vannak olyan hibáid, amire érzékeny vagy, és mindig túlreagálod, ha szóváteszik? (külső-belső hibák: kinézet/személyiség)

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy sértegetnek vele, vagy bántó megjegyzéseket tennének, hanem bármilyen kontextusban zavaró, vagy csak félsz, hogy észreveszik rajtad.
2017. nov. 23. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
A kicsi melleim és a ritka hajam.
2017. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A magasságom.
2017. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Gyerekkoromban a fogorvos elcseszte a fogszabályzásomat, a családomnak ez sok pénzbe került, ráadásul nekem több, mint 10 évig még a kezelés után napi szintű fogfájással járt, amivel a fogorvosok nem tudtak mit kezdeni, a felső fogsoromat kifelé tolták, ami miatt még most sem férek be rendesen a számba, de amióta kihúzták egy bölcsességfogamat felülről, és elkezdett magától befelé rendeződni, már be tudom csukni a számat úgy, hogy ne látsszon ki a fogam, de még így is az alsó ajkammal van szinkronban a felső fogsorom. Na, szóval lenne pár keresetlen szavam ahhoz, aki megjegyzést tenne a fogaimra.


Egy másik, hogy nem hízásra, hanem fogyásra vagyok hajlamos. A testalkat sok helyen vitatéma, én próbálok nem belefolyni, de ha személyesen megtalálnak, és betámadnak, akkor visszaszólok


Alapvetően egyébként megtanultam ezekkel együtt élni, nem problémázok rajta, ez van, ezt dobta az élet így vagy úgy. De ha belém kötnek, akkor kiállok magamért.

2017. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mennyire hatnak ki ezek a hibák önbizalomra, emberi kapcsolatokra?

Engem fõként személyiségbeli hibát zavarnak, ami miatt sokszor nincs kedvem társaságba menni, pedig alapjáraton úgy érzem rendben van az önbizalmam.

#3 Nagyon sajnálom a fogszabályzó balesetet! Nyújtott legalább elég kártérítést, aki ezt mūvelte? Elszomorító!

2017. nov. 23. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Kártérítés? Ugyan már, semmi... Csak a markát tartotta a pénzért, ráadásul nem maszekban csináltattuk, ez a fogászati klinikán volt.
2017. nov. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

engem az zavar, ha dícsérnek...


magas, jóképű, jó alkat, elemző gondolkodású, segítőkész, stb vagyok...


ha dícsérnek majd fel robbanok..mindig azt érzem, hogy csak ugratnak, gondolom mivel szeretem alulértékelni magam

2017. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Idegen társaságban néha kellemetlenül/kényelmetlenül érzem magam, és ha ezt mindenki előtt megjegyzi valaki, az szerintem elég megalázó, így nem is szoktam neki örülni, mert mondjuk ez kvra nem segít feloldódni pl, sőt :D
2017. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Nálam is pontosan ez van, én is így érzek, ha szóvá teszi valaki!
2017. nov. 23. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!