Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok (16-18 é.) ti szánalm...

Fiatalok (16-18 é.) ti szánalmasnak tartanátok, ha egy 36 éves nő azt kérné, hogy tegezzétek?

Figyelt kérdés
Múltkor fiatalok megkértek, hogy vegyek nekik piát, mert nekik nem adják még oda, és utána úgy köszöntek el tőlem, hogy "Csókolom". Ez nagyon megrázott. Az ő szemükben már nagyon öreg vagyok, ugye? Inkább nem is mondtam, hogy tegezzenek :(
2020. júl. 16. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem, inkább azt gondolnám hogy egyszerűbbé akarja tenni a beszélgetést a formális dolgok elhagyásával, nem hogy ezzel fiatalosnak akarna tünni.
2020. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Mondd nyugodtan, sokan csak ekdvesnek, jófejnek és közvetlennek fognak tartani. :)
2020. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%

16-18 éves fiú nyugodtan tegezhet egy 36 éves nőt. Mind a ketten fiatalok. Normál esetről beszélek. Hivatalosan persze mindenki magázódik, ez a normális. 60 év fölött mindenki magázódik, a 36 éves fél is, a 60 éves fél is. Hullámvölgyes, de meg lehet szokni.


Azt tudnám mondani, hogy anya-apa korú emberekig nyugodtan tegeződhet egy srác.18 éves fiú olyan 45 éves korig szerintem tegeződhet, persze tegeződve is és magázódva is el lehet kldeni mindenkit a p betűsbe, nem ezen fog múlni.

2020. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy vagy öreg, csak tisztelettudóak akartak lenni. Mindenkinek egyszerűbb a tegezés ;)
2020. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem, szerintem vagány. Kivéve ha rám förmed, hogy ne merjem magázni, csókolomozni. Hadd ne legyen már magától értetődő, hogy az ő korosztályával lebratyizok.
2020. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Dehogy förmedek rá, végül is a gyerekem lehetne az életkora szerint, jogos, hogy magáz. Gyerekkoromban ez is volt a normális, csak közben sokat változott a világ.
2020. júl. 16. 16:20
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Elmúltam 18, de lenne egy észrevételem. Ma már szerintem jobban elfogadott a tegeződés mint régen. Volt idő mikor még a gyerekek is magázták a szüleiket, bár ez nagyon régen volt. És szerintem ez pont az a korosztály 17-18 aki örül neki, mert ilyenkor már tudják hogy a csókolomhoz öregek, a jónapot és viszont látásra pedig nem éppen kényelmes nekik még használni mert még nem szokták meg. Jellemző mikor egy 18 körüli zavarban van köszönéskor. Én ennyi idősen örültem mikor valaki megkért hogy tegezzem.

5. A tegeződésnek semmi köze a bratyizáshoz. Attól hogy valakivel tegeződsz még nem lesz a haverod. Tegeződve is meg lehet adni a tiszteletet, és magázodva is el lehet küldeni valakit a picsba.

2020. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
37%
itt nem az a baj, hogy magáztak, hanem hogy kiskorúnak vettél alkoholt, észlény.
2020. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem óvodásoknak vettem alkoholt, és attól a mennyiségtől semmi bajuk nem lesz. Négyen voltak egy üveg piára.
2020. júl. 16. 19:57
 10/26 anonim ***** válasza:
23%
ostoba vagy és megérdemled hogy öregnek nézel ki.
2020. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!