Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lehet barátság...

Szerintetek lehet barátság egy 36éves tanárnő és egy 17éves diák között?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 16:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a diák persze lány
2015. aug. 26. 16:50
 2/13 anonim válasza:
háát szerintem miután már szépen leérettségiztél...és egy kis idő eltelik utána...mert az iskolában a tanároknak tartaniuk kell a távolságot különben a többiek azt hiszik,hogy kivételezik veled és abból problémák lehetnek..persze egy alap barátság szerintem minden tanár-diák közt van(többnyire)..de utána már elképzelhetőbb
2015. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
en csak plusz órákra járok hozzá, konkrétan nem tanít.
2015. aug. 26. 16:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A jó viszonyt nem kell összekeverni a barátsággal. Majd ha az életben egyenrangú felek lesztek, akkor lehet szó barátságról.
2015. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nem 19? Akkor már oké. Várjatok már még vagy 2 évet, akkor simán. mai világban a korkülönbségben már semmi értelme nincs, csak érezzétek magatokat jól. Az is feltétel, hogy ne oda járjon, mert akkor lőttek a karrierének a tanárnak, az országban sehol nem vennék fel. Mindig támogattam, hogy a nő idősebb (45 vagyok), volt egy tartós kapcsolatom, ő meghalt már, rengeteg rengeteg mindent tanultam meg tőle, ha bajban voltam, mindig kiszedte a sz*ros seggemet, csak azért mert ő tapasztaltabb és érettebb volt. A fiamnak is ajánlanám az idősebb, de szép nőket.
2015. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
akkor felejtsem el hogy többnek tart egy átlag diáknál?
2015. aug. 26. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:
Másik iskola, és szülők ártatlanszemes vagy erőszakos kamaszi fellázadó beavatása és elfogadtatása.... ami mondjuk sikerül... nos, akkor másik iskola. Vagy tényleg felejtsd el. Bár, ha az én fiam lennél, én hagynám, hagy éld ki magad rajta, de ha kiderül, végetek. Már írtam előtte, én voltam.
2015. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5- olvasd el megegyszer a kerdest.

kerdezo : siman lehettek joban, miert ne? lehet h kicsit lanyakent tekint rad.

2015. aug. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha imádod, nagyon szereted.... másik suli. Ha nem éri meg.. hagyd ott. Szülőket mindenképpen avasd be. Jó lenne, ha idősebb nőkkel kavarnál, mert azoknak van hálózatuk, kapcsolatrendszerük. Legtöbbször zsidók is... jó lenne, ha inkább iskolát váltanál, meglenne a gyümölcse. Nem biztatlak természetesen, de jó megoldás.
2015. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elolvastam, semmit nem láttam, majd a nevét megláttam. Attól, hogy azt hittem, hogy fiú vagy, a véleményem nem sokat változik. Építs kapcsolatokat. Bocsánat a félreértését. +1 pont az előzőnek.
2015. aug. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!