Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék kevésbé körülmén...

Hogy lehetnék kevésbé körülményes? Nekem és a környezetemnek is gondot okoz időnként.

Figyelt kérdés
Az nekem kevés, hogy legyél laza, szarj mindenkire, lépj ki a komfortzónádból.

2020. júl. 19. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit segítene ha konkretizálnád nálad hogyan, mikben nyilvánul meg.

Általánosságban ne gondolj mindent túl, próbálj a lényegre koncentrálni.

2020. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem derul ki, milyen mertekben. Lehet, hogy ez mar kenyszerbetegseg? Azon nem lehet segitseg nelkul valtoztatni, es szorongas huzodik mogotte.

Egyebkent minel jobban nem akarsz az lenni, annal inkabb az leszel. Ha idore kell elkeszulni, varnak rad, akkor korabban kezdj el molyolni. Kulonben meg ilyen vagy.

2020. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy szituáció, vizsgáld meg mi a cél, hogyan tudsz oda eljutni. Tehát egy tervet készíts előre, mielőtt neki kezdenél. Idővel ez változhat, de amint elindulsz az eredeti terved mentén, és nincs benne probléma, akkor csak a mentén lépegess előre.
2020. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Túltervezek, túlszervezek mindent. Sokat és terjengősen beszélek, bonyolultan fogalmazok. Tudni akarom, mikor mi fog történni, nem vagyok spontán. Idegesítek ezzel másokat. Néha nem értenek, másoknak simán fárasztó és sok vagyok. A kényszeres dolgok megvannak, néha igazgatok, vagy mozdulatokat végzek, de az életemet nem hátráltató mértékben. Amúgy gyors vagyok, munkában, készülődésben, kajálásban is.
2020. júl. 19. 15:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam bizonyos szinten, de már visszavettem belőle. Nem nagy titok, ne vegyél mindent olyan komolyan, ne mondd el, ami épp az eszedbe jut és tartsd meg magadnak a dolgaid. Kisebb lépésekkel kezdj, lépj ki a komfortzónádból, ne tervezd meg előre minden napod, ennyire rutinszerűen kiölöd az élet örömeit. Sport, fizikai terhelés sokat segít lelazítani az agyad, mert minden a túlgondolásból fakad és amiért kontroll alatt akarod tartani a dolgokat.
2020. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: :(
2020. júl. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!