Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komolyan én voltam a bunkó?

Komolyan én voltam a bunkó?

Figyelt kérdés
Van egy nyaralóm, amit ki szoktam adni vendégeknek. Megígértem a fizető vendégnek, hogy küldök fotókat a házról, csak annyit mondtam neki, a hétvégén lefotózom, csak nem jött össze, mert nagyon el voltam foglalva. A vendég várta volna előző hétvégén a képeket, írt is, de nem válaszoltam neki. Hívott, de kinyomtam a telefont. Végül elhordott mindenféle szar alaknak. Közben annyi időm se volt, hogy levegőt vegyek.
2020. júl. 19. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Igen, te voltál a bunkó. Ez komolyan kérdés?
2020. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké hogy nem volt időd lefotózni meg minden de azért csak van 24 órából pár perc szabadidőd amikor feltudod hívni hogy elvoltam foglalva..
2020. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

felveszed a telefont, elmondod, mi a pálya - ez két perc -, és nincs ez a balhé

igen, te voltál a bunkó

2020. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
jahh, és FIZETNI AKART neked
2020. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt.Tényleg az vagy.De nem ám kicsi.


Egy normális ember nem nyomja ki a telefont, vagy ha igen, akkor azonnal küld sms-t, és amint telefonközelében lesz ismét azonnal hívni illik a hívó felet.


Jah, és nem igérget..hanem a szava áll mint a cövek.

2020. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Az hogy lehet hogy pont volt itt egy kerdés a masik oldalrol is?


A tulaj azt mondta hogy lefotozza a hàzat de nem küldte ilyenkor nézzünk masik szallast vagy mi van?

Persze nem tudom szoszerint idezni.


De most ilyen létezik hogy egyszer az egyik ir aztan a masik kb 1-2 napon belül?

2020. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2020. júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha lélegezni van időd s élni, akkor annyit is tudtál volna írni, hogy elnézést-igyekszem, de "sz@er alak vagyok:)"
2020. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

6-7.


Előfordulhat, hogy troll kérdés és mindkettőt ugyanaz a gyökér unalmaséletű troll írta ki.


Amennyiben mégis valós a kérdés: igen, te voltál bunkó, ezt egy egyszerű teszttel le is ellenőrizheted: gondold el a saját reakciódat, ha megígérnek valamit, majd nem váltják be, és számon se tudod kérni őket. Ugye, jó érzés.

2020. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen, itt te voltál a bunkó. xD Olyan nincs, hogy annyit nem bírtál közölni vele, hogy "bocs, csak később tudok képeket küldeni".
2020. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!