Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez ciki volt, magam égettem...

Ez ciki volt, magam égettem le vagy elmegy, ugyanis az igazságot mondtam?

Figyelt kérdés

A rendőrségen ismeretlen tettes ellen folytatnak nyomozást lopás miatt és azt hiszik én tettem, közbe nem.

Már anyukámat és öcsémet is kihallgatták tanúként, valamint engem is tanúként, de nincs meg az igazi elkövető, én vagyok gyanús a rendőrségnek.

Anyukám és testvérem azt mondták a nyomozónak, hogy pszichésen van betegségem, viszont ez csak nagyon egyhe, én érzem. Nincs komolyabb bajom.


Ma telefonon kerestem meg a rendőrségi nyomozó urat és mondtam neki, hogy nem igaz amit családtagjaim mondtak, nem vagyok komolyabb beteg. Azt is mondtam neki, hogy okos és ügyes vagyok, én segítettem megszerkeszteni a barátomnak egy beadványt a nébih-re is, tehát okos vagyok. Nem tudom már mit válaszolt a nyomozó, de mondott valamit.


Most azon gondolkodok, hogy nem kellett volna így dícsérni magam mégha ez az igazság, mert én cikinek tartom, lehet mondja másnak is, hogy mit mondott egy ügyfél a telefonba.


Az, hogy okos és ügyes stb. mondtam magam neki a telefonba, ciki, nagyon ciki, vagy belefér még a normális beszédbe?


Mondták már így emberek, nekem is, hogy okosabb mint én, mert ő ügynök meg ilyenek.


Csak normális választ kérek. Köszi.



2020. júl. 13. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki volt.
2020. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A te szemszögedből el mondtad az igazat én meg értelek de be mentem volna a rendőrségre és az ügyben nyomozóval személyesen beszéltem volna és meg adtam volna neveket címeket ahol igazolni tudják állításodat. (orvosom neve, iskolám vagy munkahelyem ilyesmi)
2020. júl. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, csak a nyomozó nem fogad senkit csak úgy, csak akkor ha ő idéz be valakit és akkor fogad.

Tudom, hogy Öndícséret gyalázat, de én ezt nem szoktam sose mondani senkinek, csak a nyomozónak mondtam ilyet a telefonba, muszájságból, aztán, ha utána hülyének néz vagy elmondja a többi rendőrnek és röhögnek maguk közt, hidd el, hogy nem érdekel, csak győztesen kerüljek ki a dologból.


De, hát ha nincs tettes valakire rá kell mutatni, mert a nyomozók főnöke letolja őket, hogy minél több tettest ki kell deríteni.

2020. júl. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!