Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? A munkatarsam aki...

Mit tegyek? A munkatarsam aki mellettem ül úgy fujja az orrát zsepibe hogy utána szetnyitja es megnezni hogy mi van a zsepibe.

Figyelt kérdés
En meg majd elhanyom magam. Egy asztalnal ülünk. Hogyan kozoljem ezt vele hogy gusztustalan? Es egy vezetorol van szo.

2020. júl. 21. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ne nézz oda...
2020. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Undorító! De legyünk naivak, lehet, hogy vérzett neki aznap és ezért "ellenőrizte".

Olyat is láttam, hogy a sima papírzsebkendőt nem dobják ki, hanem visszarakják a zsebükbe- nah, szerintem ez méginkább undorító szokás.

2020. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Én is megszoktam nézni mert egyszer kisebesedett az orrom belülről és néha szokott vérezni.
2020. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Aztán mi szokott lenni a zsepiben ? :D
2020. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Élet egetverő problémái...xd
2020. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha sokszor csinálja akkor udvariasan kérd meg hogy ne az asztalnál csinálja.
2020. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne legyünk álszentek, sokan megnézzük, viszont a jóhír, hogy elmúlik a hülés. Munkámból adódóan már nem hiszem, hogy engem valami is elundorít(egészségügy). A lényeg, hogy ne nézz oda, xD, nem nehéz, amikor fújja az orrát fordítsd el a fejed,várj pár másodpercet és utána tovább bámulhatod. :)))))
2020. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Alapból elfordulok ha orrot fújok. Megnézni úgy higy más is látja nagyon gáz. Tulzásnak tartom hogy még te fordulj el. Amúgy vezetővel lehet jóban lenni és távolságtartó viszonyban is. De ha udvariasan semm mersz szólni kérdező akkor tényleg várj amíg meggyógyul.
2020. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Azért jó megnézni, mert sokat jelent, ha sárga, esetleg véres, az már nagy baj is lehet. Ugyanígy érdemes megnézni a wc papírt, jelenthet váratlan menstruációt, aranyeret, vagy még rosszabbat... Sőt, a szagából meg lehet állapítani betegségeket, fertőzéseket is. Minden belőlünk kijövő dolog természetes és árulkodik teszünk állapotáról, érdemes venni a jeleket.

Szóval ha nem mutogatja körbe, akkor szerintem is csak simán ne figyelj rá.

2020. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Reszvetem. Az a gond, hogy mas megnezni, mikor egyedul vagyunk, de zsigerbol erzi az ember, mikor van az, hogy nem vakarom meg a tokomet, turok a fulembe, nyomom ki a pattanasom.

Attol felek, ez olyan undorito, meg ha kenyszeres szokas is, hogy nemcsak felhaborodna, megsertodne, hanem menne tovabb minden.

De tarthatatlan, ez is biztos. Passzolok. Ha mersz szolni, es nem felted a munkahelyed, tedd meg.

Nekem egy noismerosom galacsinokat gyurt a zsiros, gusztustalan boren es nezegette is oket. Kenyszeresen. En megszakitottam a kapcsolatot mas adando uruggyel.

2020. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!