Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mindig...

Miért van az, hogy mindig mindenkivel csak anyámra várunk állandóan?

Figyelt kérdés

Valamiért rettentő lassú, ha másról van szó.


Pár adat. Anyám 56. Én 17, nővérem 30. A nővéremnek van 2 lánya, ők 5 és 6 évesek.


Egyszer eljöttek csak úgy vendégségbe. A két csaj mi mást akarna nézni, mint a jégvarázst. Ez természetes :) Úgy elfáradtak, annyit ugráltak a medencébe, hogy járni sem tudtak a végére.


Bementünk, még megtörülköztek, stb stb én felmentem az nCore-ra, hogy letöltsem nekik 4k-ban. egyől pendrive-ra stb stb stb. ebből msot elég.


Ott ülünk 3-man. én, csajon és várunk anyámra, mert vele akarják nézni. Mondjuk neki úgy 15 perccel előre, hogy gyere nézzük meg zsuzsa nagyi. Mindjárt jön zsuzsa nagyi. (anyám)


10 perc altelt, még sehol. Én szólok, hogy köhümm. zsuzsanaaagyii. várunk!. "Oké, még elemgyek pisilni". aztán 15 perc múlva halljuk, hogy még vizet forral a konyhában. teát csinál. az kész, még egyszer elmegy pisilni.. Még az üzeneteket megnézem. még a bankba is belépek. még pisilni megyek. Még gyorsan lezuhanyzok. még eszem egy kicsit.


Hirtelen minden olyan fontos lesz neki ilyenkor. Miért nem tud csak úgy odajönni és leülni? Semmit nem csinált egész nap, de hirtelen annyi dolga lett. És végül jön, csak kb 2 óra múlva. SZÓ SZERINT!


És ez nem vicc, meg túlzás. a-aa.

Anyával imádunk filmet nézni kettesben. (hé! nem úúúgy. Normálisan. a kanapén fekszik ő, én emg a fotelben. :D)


Imádunk filmezni igen.. ha időben jönne...

Megbeszéljük, hogy 21:00-kor KEZDÜNK!!! a harry pottert nézzük elejátől a végéig. Aki ismeri az tudja, hogy 2:30-óra egy rész. Elég hosszú.


21:00-kor még telefonál. 21:20-kor leteszi, elmegy pisilni. utána még eszik valamit, utána még ezt csinál azt csinál. 22:10-van. Igan, néztem az órát! áll a lépcső alján és nézi az üzeneteit. ANYAA!! gyereeee!!!

Jóó jóó megyek csak még elmegyek pisilni. Háát nagyszerű.

22:30-kor ér föl, de még lemegy kajáért.(emeleten van egy nappali, ott nézzük :) )


22:45-kor felér. Basszus! majdnem 2 órát "késett".


Elkezdjük nézni, fél óra múlva mondja: nagyon álmos kezdek lenni. És abbahagyjuk.


9 től 11:30-ig néztük volna a teljes részt, erre egy részt kb 3 részletben nézünk meg.


Miért lesz neki hirtelen minden ilyen sürgős?



Ha az unokahúgaim mutatnak neki valamit, mindent túlreagál. Híják ,hogy zsuzsaa naaagyii ezt nézd? És mondja, hogy mindjárt bogaram máris megyek. 5 perc múlva bemegyünk, mert nem jön és látjuk, hogy ott eszik a konyhában.


3 másodperc lett volna az egész a kertben. Utána nem lehet ezeket elintézni? Meg ilyenkor van, hogy elmegy lezuhanyozni. 3 másodperces dolog az akkora időkiesést okozna neki, hogy minden egyes dolgát előre bepótolja. ja. kb 3 nappal előre.


2020. júl. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Rà kene àllnotok hogy nélküle filmeztek. Minek nyüstölitek ezzel? Hagy tegye a dolgàt? ti meg nézitek filmet es jo napot.

Nem lesz stressz feszültség annak semmi ertelme

2020. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ő is akarja nézni.
2020. júl. 15. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel?! Nem fogja akkor megnézni, ha nem ér oda időben! Ennyi! Majd észreveszi magát, ha mindenből kimarad. Ebédeljetek meg nélküle, filmezzetek nélküle, nevessetek, érezzétek jól magatokat nélküle.
2020. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolog, hogy ilyen, ami mar kenyszerbetegseg is lehetne, de mas dolog, hogy belementek a jatekba. Ez mar nem toleralhato. Ki kene jelenteni, hogy most kezdodik, mint a moziban. Ha ezek utan a vegere jon elo, es nem veszi eszre meg igy sem, hogy valami vele nem stimmel, legalabb egy egesz csalad, gyerekeket is beleertve nem cseszi el a programjat.

Egyreszt furcsa, de masreszt onzo is.

2020. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!