Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen közönyösek az...

Miért ilyen közönyösek az emberek?

Figyelt kérdés

Nem jut eszükbe hogy esetleg mi van velem pl. Nem azokra gondolok azok közel állnak hozzám és napi szinten beszélek velük. Hanem pont az ellentetere a régi barátok az exek stb

Csak annyit hoyg vajon gondolnak ra néha mi van velük pl

És ha igen miért nem írnak?!



2020. júl. 22. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy, kedves Kérdező? Mi van veled? Mi jót olvasol mostanában? Szoktál festeni?
2020. júl. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az exeket teljesen jogosan nem érdekled. Egy darabig részei voltatok egymás életében, de már nem vagytok és soha nem is lesztek, semmi oka érdeklődni. Régi barátoknál ugyanez, ha valaki nem az életed része aktívan, csak a múltban volt az, az miért érdeklődjön? Vagy ha eszébe is jut, miért írna? Még a végén kinyitna egy olyan ajtót, amit nem akar kinyitni. Az emberek jönnek-mennek, csak az igazán fontosak maradnak meg és egyedül velük érdemes foglalkozni.
2020. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem közöny. A kapcsolatol jönnek-mennek az ember életében, a régi barátaidnak és exeidnek megvannak az új kapcsolatai, nyilván azokra koncentrálnak.
2020. júl. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan jó szemmel néznéd ha az exed rádírna hogy hogy vagy mostanában?😂 MERT ÉN NEM... De te tudod🤷🏼‍♀️
2020. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Exek? :D Mikor exem szóvátette, hogy miért nem érdeklődöm és miért nem beszélgetünk, csak finoman megjegyeztem neki, hogy ott volt a lehetőséged, hogy ne bszd el. Önkéntesen kiléptél az életemből, miért jársz vissza hasvakarásért?


Meg a régi barátok is... Aki szarik a fejemre és teljesen kivonja magát az életemből, annak miért nyaljam körbe a valagát? Én hol vagyok ezekben a sztorikban? Hol voltak ezek az emberek, mikor miattuk bőgtem, mikor mesélni akartam, mikor még találkozni akartam velük, mikor még tenni akartam a kapcsolatért? Na, hát ez az, sehol. Kerestem olyanokat, akikért nem kell magam megalázni, hogy figyeljenek rám.

2020. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan is van hogy még szakad a kapcsolat, mert másfelé sodort az élet. Nekik most már más tölti ki. De van ilyen. Ha ennyire zavar te miért nem írsz rájuk? De ez az élet. A kapcsolatok se tartanak örökké.

Exre én se javaslom. A szakítással kiléptünk egymás életéből. Felesleges feltépni a régi sebeket.

2020. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!