Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire utalhat a futár viselkedese?

Mire utalhat a futár viselkedese?

Figyelt kérdés
Lehet én reagalom túl, de már pár alkalommal felfigyeltem, hogy az egyik csomagkuldos futar mintha probalkozna. Aztan lehet, hogy en ertem félre... Elmeselem. Az első az volt, hogy kártyával fizettem es elfelejtettem adni a kapuban borravalot, erre mindtam neki egy pillanat varjon es mikor adtam neki egy 500ast mindta, hogy azt hitte már valami finom sütit viszek neki. A masik, készpénzzel fizettem es elszamolta magát egy ezressel, igy szoltam neki, erre azt felelte hogy elnézést, csak osszezavartam. Mindig olyan túl nyajas, kedves velem es nagyon keresi a szemkontaktust velem, van egy jó poenja felem mindig. Pl hoztam neked egy szép nagy csomagot. Szerintetek?

2020. júl. 24. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak normális, kedves.
2020. júl. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi fura nincs benne, a legtöbb futárral váltunk 1-2 ilyen jellegű mondatot mikor jönnek.
2020. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg akar rakni.
2020. júl. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi fura nincs ebben, a futárok többsége közvetlen és jó fej. Én is mindig beszélgetek vele a kapuban 10 percet, múltkor vittem ki neki cseresznyét is. Pedig en sem próbálkozom nála, pusztán szimpatikus, jó fej. Mindenkivel így viselkedik.
2020. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet tudni. Vagy általában ilyen, vagy tetszel neki. Ha tetszel neki, akkor is lehet, hogy ismerkedni akar, de lehet, hogy nem akar ismerkedni, mert mondjuk van barátnője, de attól még tetszel neki, vagy szimpatikus vagy és kedves veled.
2020. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így leírva inkább kedvességre utal, de te találkozol vele, szóval ha már felmerült benned biztos van valóságalapja. :)
2020. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kedvesség a vevővel alap követelmény, de a szemkontaktus meg te találkozol vele és ha észreveszed, hogy az előírtnál kedvesebb hozzád akkor biztos tetszel neki és közeledni próbál.
2020. júl. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!