Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bizonytalanságra utalhat a...

Bizonytalanságra utalhat a viselkedèse?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a munkahelyemen, akivel korábban egy osztályon dolgoztunk. A mi munkahelyi kapcsolatunk nem volt felhőtlen, mert nem voltam szimpatikus számára. A barátnőmmel jobban kijött, mindig viccelődtek. Aztán kapott egy lehetősèget, hogy főnök lehessen, mert az eddigi munkájával, másokhoz való hozzáállásával kiérdemelte. A barátnőm arról kezdett panaszkodni, hogy rossz irànyban változott a viselkedèse, már nem úgy viszonyul hozzá, mint eddig. Én meglepődtem ezen, mert reggelente mindig annál a buszmegállónál szàll fel a buszra, ahol éppen egy kedves ismerőse van. Ma pèldául a lakóhelyem közelében. Tök laza volt, másokkal viccelődött, nem éreztem azt rajta, hogy rossz irányban változott volna meg. Ha ilyen biztos a személyisége, mièrt változtaja, hogy ki mellé szegődik reggel?
2020. márc. 31. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az új pozíciójában a szükségesnél magabiztosabb lett, és mondjuk rányomult a csajra?
2020. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod, èn már mindent láttam a sráctól. Hogyan terjeszt pletykákat a munkahelyen, hogyan játssza meg magát, hogyan próbál érvényesülni. A sráctól nem láttam nyomulást, mármint láttam, de nem az èrintett szemèlyekre.
2020. márc. 31. 20:25
 3/5 A kérdező kommentje:
Akik szóba kerültek, azokra más nyomult...
2020. márc. 31. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a munkahely, az munkahely, és nem puszipajti hely, így egyenrangú félként kezeli a nőt?
2020. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te egyenrangú félkènt kezeled a nőket?
2020. márc. 31. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!