Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyed “Zsebibaba”-rol?

Mi a velemenyed “Zsebibaba”-rol?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 24. 16:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%
Smink nélkül nem nagy szám. Fogadok élőben deszka.
2020. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak azért is lépjünk tovább, mert ő egy más világ, nem fogod meggyőzni semmiről. Egy test az egész, ő az áru, amiből jól meg fog élni később is (termék reklámok, és a stb). Neki ennyi van. Nekem nincs irigylésre méltó testem, vagy még sosem próbáltam, hogy megmutatom nagyközönség előtt, nem is fogok milliókat keresni. Tehát számtalan szempontból van két csoport: vesztesek és nyertesek. Számos dologban vele szemben vesztes vagyok, számos dologban értékesebbnek tartom magam és fordítva. Erre van igény, ez van. Engem is rohadtul bosszant, hogy a youtube, instagram, stb hatására az egész világ nem az általam szeretett kép felé változik, de ez van, nem kell befogadni feltétlenül. Amúgy kellene hozzá erő, hogy nemet mondjak neki, ha feltétlenül le akarna velem feküdni, sőt, lehet, hogy még fel is izgatna is ez az értéktelen közönséges viselkedése, de családi vacsorára, vagy operába valószínűleg nem vele mennék.
2020. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
szivatták es fel sem fogta xd
2020. aug. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
#3 - azt meg honnan tudtad, hogy "ph-n trendingel a neve", csak nem ellenőrizted? 😁
2022. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
#17 - egy barátod részére kérdezed, ugye? 🤣
2022. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!