Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a velemenyed “Zsebibaba”-rol?

Mi a velemenyed “Zsebibaba”-rol?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 24. 16:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
*Szeretett mindig más mögé bújva előadni a valakit, meg fenyegetni a másikat
2020. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
28%

10+ Mindig kiverte a víz tőlem, ahogy viszont is ugyan ez volt.


Az érzés kölcsönös.

2020. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

itt is az anyjától a reakció a mostani írásomra, hogy kinyitottam megint a számat:D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


És igen volt ilyen, nem egyszer, nem kétszer amiről tudunk a férjemmel:D

2020. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
És még csak meg sem kell mozdulnom:DD
2020. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
31%
13+ Azóta megszületett a 3. gyerekünk, szépen leírta az elejét a mutatványai sokaságának...és még csak meg se kellett mozdulnom-ez szép ez a nap.
2020. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Lemaradtam :D Kinek az anyjarol van szo?
2020. júl. 24. 19:00
 17/25 anonim válasza:
57%
Szerintem nagyképű. Egyszer néztem tőle egy insta liveot és ott egyfolytában "flexelt" az alakjával. (Egyébként valakinek megvan vagy valaki tudja hol lehet megnézni a ph videóját?)
2020. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
95%

Őszintén, 15 vagyok, én értem, hogy lehet smink, lehet pasi, anya, apa engedi.


De nem ilyen módon... Szeretem magam sminkelni, de nem ilyen kihívóan, ez ember függő persze, de az insta képek, ezek az, ahogyan teszi-veszi magát.


Tini ribi, sulimba nincsenek ilyenek, persze más Pécs és Pest, de nekem a saját korosztályomról ez a nagyon őszinte véleményem. Megfektetik jó páran, aztán majd néz, ha utána 16 évesen meg jön a gyerek.


De hát most az ő élete, én nem lennék rá büszke az anyja helyébe, de hát ja ez van...

2020. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
95%

Hát elég gáz szülei lehetnek az anyját meg se akarom ismerni ha ilyen munkát végzett, 15 éves és úgy néz ki mint egy 21 éves nő, szerintem mire 21 lesz kinéz majd 39 nek, sminkel szép, de smink nélkül csúnya pár kép kutatva elő kerül inen onan hasonlot hamza alexre picit, ahogy pózolgat szánalmas és nevetséges néha mint egy horror baba, olyan buta szegény látszik hogy nem nevelték normálisan és nem neveltek belőle nőt ugyanis egy nő nem ilyen, műszempilla, kontur vakolat nélkül nem nevezhető szépnek, tucat arcu, most amilyen hajat csinált magának borzalmas, alacsonynak tünik és picit pufoknak a melle a nyakáig fel van tolva, az egyedüli szép rajta a fogsora, szinte kindenki kurv*nak tartja, aki buta menni fog utánna, két értelmes mondatot nem tud elmondani csak "gec*, ba*fmeg, stb amugy szerintem biss bharbit utánozza de durván.

Ami ultra szánalmas egy igazi rihegyerongy ahogy viselkedik,az öltözködése is tipik picsás, a pozolásai kiégetnek képes a derekat kiforditani hogy nagyobb legyen a segge, kisebbségi komplexus van mert állandóan a megerösitést varja a külseje felől.

Elvileg egy buliban 8 fiuval smárolt a fél város átment rajta, ahogy beszél elviselhetetlen.

Tipikus hirtelen jött hirtelen megy kategorias felkapott senki, hidjétek 6 honap utan azt se tudjak majd ki ő.

2020. júl. 27. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
5 éve voltam 15 éves, ami azért nem 600 éve volt. Én is buliztam és szégyen vagy nem, de volt hogy be is rúgtam. Mégsem ment át rajtam a fél város és nem smároltam fiúkkal bulikban és a barátnőim sem. Nem affektáltam, nem volt 6 méteres műkörmöm és nem volt rajtam ennyi smink, pedig szerettem sminkelni. Ja és a seggemet sem raktam ki. Valahogy kibírtam hogy ne legyek egy retardált kisp*csa, neki ez nem jött össze. Nem értem mi történik most az interneten, hogy divat úgy kinézni mint egy prosti és butának lenni. Hello szülők, hol vagytok? Nem nézitek meg kiket néz a gyereketek vagy miket rak ki? Értem én hogy elfoglalt vagy, de mégis a gyerekedről van szó. Szegyjétek össze magatokat, mert ha a lányotok sugar baby, prosti vagy drogos lesz akkor lehet majd hibáztatni másokat, de a ti nevelésetek hiánya lesz a gyökere mindennek. Üdv egy 20 éves lány, akit elengedtek bulizni anno, de előtte normálisan megneveltek.
2020. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!