Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vannak olyanok,akik azt...

Miért vannak olyanok,akik azt mondják,hogy a vírust csak kitalálták,és csak hisztéria?

Figyelt kérdés
Facebookon,fórumokon is olvasni ilyet.Tudom,lehet jelenteni,de mégis sokan tagadják.

2020. júl. 24. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem tagadom, de akkor is hisztéria, túlzások vannak.
2020. júl. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
58%

Mindenkinek megvan a maga véleménye. (Én is elég manipuláltnak érzem.) Mondjum nem kell azt feltételen meg is osztani.


Nem nagyon értem a kérdést. ,,Miért vannak olyanok,akik... " Őszintén nem tudom hogy filozófiai kifejtést vársz vagy csak utálkozol.


De ha az előbbi akkor annyit mondanék hogy mindig is lesznek eltérő vélemények. (Kivéve ha manipulálni kezdik az agyunkat.)


Üdv.: a szerencsétlen összeesküvés hívő aki idetévedt

2020. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Az ő tapasztalataik, logikájuk valószínűsíti ezt a verziót.
2020. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Mert a média, meg a kormány, nagyon túlzásban vitte a korona vírusos hisztériát. Úgy állították be a korona vírust, mintha nagyon halálos fertőző vírus lenne, amiben több millió ember halt meg benne. A korona vírusnak, "Nagyobb a füstje, mint a lángja."
2020. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem azokra gondoltam,akik szerint vannak túlzások.Hanem azokra,akik szerint egyáltalán nem létezik semmilyen vírus,és semmilyen veszély.
2020. júl. 24. 19:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint azokra,akik szerint a koronavírus nem létezik.
2020. júl. 24. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Ők azok, akik a legjobban félnek. Ha beismerik, hogy van vírus, akkor ők is wc papír hoarder-ek lennének. A tagadással védekezik a tudatuk egy kontrollálhatatlan helyzettel szemben.


[link]

2020. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert a vírussal összefüggésben még nem csapta meg őket a halál szele. -Ők sem nyelték be és mellőlük sem hullott ki senki a sorból azok közül, akik jelentenek számukra valamit.
2020. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
A vírust nem tagadom, de a hisztéria körülötte baromi bosszantó már. Egyszerűen nem érdekel a dolog, nem akarok vele foglalkozni. Ha a koronavírustól döglök meg, hát így jártam. A rokonságomban sokan meghaltak már, nem pont ettől a vírustól, hanem a rák a vezető halál ok mifelénk, azután meg a magas életkor (90+). És egyébként baromira gyűlölök kendőt tenni 30 fokban az arcom elé, rettenet ideges vagyok tőle, baromira ingerült vagyok így másokkal is. Ráadásul itt Mo.-n nincs is igazi járvány, pedig elég nagy arányban leszarják az emberek a maszkhordást. Szóval rohadtul be kéne fejezni a pánikkeltést és normálisan kéne tájékoztatni az embereket, valós számokkal, adatokkal. Mert most csak amolyan "nesze semmi, fogd meg jól" tájékoztatás folyik kozmetikázott adatokkal és pánikkeltéssel karöltve. A mezei "júzer" meg jól benyalja és aztán önszántából bőszen hirdeti, hogy mind meghalunk, ha nem hordjátok azt a kibszott maszkot. Hát, no comment...
2020. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
29%

Hogy miért vannak olyan emberek akik nem hiszik higy létezik korona vírus? Nagyon egyszerűen fogalmazva rettentően butának kell lehhez lenni. 2020-ban tudjuk, hogy léteznek vírusok és baktériumok. Azt nem hiheti senki hogy ennyi volt, nincs több. Most itt egy új vírus, várható volt. Pár év múlva megint lesz egy újabb vírus, annak majd adnak egy másik nevet.

Ezektől függetlenül még válhat hisztériává a dolog, de én ismerek családot ahol 2 ember is meghalt benne úgyhogy megértem azok félelmét akiknek van beteg vagy idős a családban. Mert senki sem akar meghalni.

Azt tartom durvának hogy már azért is meg szólják az embert ha hord maszkot. Ugyan kinek ártanak vele? Ha nem akar valaki ne hordjon, de jó tudni hogy büntethetnek ha nem veszi fel bizonyos helyeken.


4. Én emlékszem mikor még tömegével tolták ki a halottakat a kórházakbol Olaszországban, és amikor az orvosok kérték a környező országokat hogy készüljenek fel higy nehigy úgy járjanak mint ők.

Biztos vagyok benne hogy ha sokan meghaltak volna nálunk is akkor most azért hibáztatnád a kormányt. Akkor mindenki meg volt ijedve, nem csak Magyarország.

2020. júl. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!