Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg hisztis vagyok vagy...

Tényleg hisztis vagyok vagy jogos hogy kiborultam ?

Figyelt kérdés
Tegnap elhívtam egy srácot egy üdítőre de azt mondta hogy otthon lesz ma. Erre elkezdi ma mennek a városba inni a haverjaival. Velem meg nem jött el egy pohár vízre sem. Ezért felhúztam magam és megírtam neki hogy ez nagyon bunkó dolog volt.

2020. júl. 25. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

És mi van, ha ez utólag derült ki, mert az egyik haverja hozta fel ezt este?

Vagy mi van, ha nem akar veled lenni? Ez még nem jutott eszedbe, mielőtt hisztirohamot kapnál?

2020. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor pedig ne hülyítsen napokig hanem mondja meg hogy nem akar semmit és kész
2020. júl. 25. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Arra nem gondolsz hogy nem akar veled menni sehova? Ezzel a stílussal nem is csodálom...
2020. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Én mennék veled.
2020. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

A srác nem szavahihető, nem tartja be, amit mondott (veled nem akart elmenni üdítőre, de a haverjaival inni ment). Jogos az elégedetlenséged.

Jól vigyázz, mert az ilyen fajta nehezen változik ám!

2020. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kerdesedbol nem derult ki, minek a hatasara hivtad el. Igy az jon ki, nem akart veled kettesben programot, ezert mondott valamit. De az elozmenyek ismerete nelkul nem bunko, csak kibuvot keresett.
2020. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos volt a kiakadásod; de törni-zúzni azért nem kell; tehát azt azért ne csináld; de szerintem is bunkóság volt. Gyakorlatilag átvert. Haverokkal piálni máskor is tudhatott volna menni; gondolom ők mentették ki, hogy ne kelljen veled randizni, de egyébként lehet, hogy még velük se megy el; és ez egy kamuszöveg volt. Sőt, lehet, hogy a barátainak is csak azt mondta, hogy elmegy velük inni, aztán velük se megy el. Mindenkinek aki inni hívja, bekamuzza, hogy elmegy; hogy ne sértődjön meg; aztán meg úgy adja elő, mintha közbejött volna valami.
2020. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A #7-nek minden mondata igaz LEHET, na de akkor milyen jellemű az ilyen ember? Érdemes rá időt szánni, akarni megszeretni...?
2020. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!