Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nagy baj ha egyszerű...

Tényleg nagy baj ha egyszerű ember vagyok/ egyszerű ember szeretnék maradni?22/F

Figyelt kérdés
A családban mindenki kiemelkedett valamivel, apa festést és rajzolást tanult/oktat, anya egyetemi diplomát szerzett biológiából és mindketten művészlelkek, szinte minden érdekli őket: a tudományok, a költészet, a különféle művészi ágazatok, a természet, sport, az összes zenei irányzat. Nővérem is fest és főiskolára ment irodalmat tanulni. Folyamatos feszültség a családban, hogy engem semmi ilyesmi nem köt le sőt a művészi témák még idegesítenek is mert nem látom az értelmüket. Nem szeretnék továbbtanulni, nekem jó az érettségi és az egyszerű betanított munka és boldognak érzem magam így is de ettől függetlenül bánt hogy nem értik meg mit miért teszek hiába mondtam már el. Egyszerűen nem vágyom elismerésre, hírnévre és magas pozícióra sem. Szerintetek ez nagy baj?Mindig mondják hogy így nem leszek érdekes egy lánynak sem mert mindenki az izgalmat keresi és érdektelen maradok az emberek szemében is.
2020. júl. 25. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz? segédmunkás vagy? Közmunkás?
2020. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyszerű vágyak is tartoznak e mellé akkor nem baj. Viszont ha neked nincs célod, akkor a mások célját fogod megvalósítani, és egész életedben kiszolgáltatott leszel.
2020. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csempe és fürdőszoba üzletben takarítok. Engem nem zavar ha más célját valósítom meg és igen, egyszerű céljaim is vannak. Amúgy teljesen elégedett lennék ha nem lenne itthon mindig a vitatkozás.
2020. júl. 25. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el otthonról s nem lesz baxtatás...


Igaz, akkor lenne egy nagy célod, mint saját kecó;)

2020. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Én is ilyesmi vagyok, persze vannak kisebb-nagyobb céljaim, de a hírnév és társai nem vonzanak.

Az meg hülyeség, hogy a lányok az izgalmat keresik. Ez általánosítás, holott minden lány más, és sokakat inkább a nyugalom vonz. :D

Kellenek egyszerű emberek is, nem csak diplomások.

2020. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!