Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak akik nem...

Azok a férfiak akik nem vezetnek autót miért törődnek ebbe bele? Nem is vágynak rá?

Figyelt kérdés
Még ha nehezen is megy de semmi sem lehetetlen. Meg nők is tudnak. Nem kell nekem esni nem rosszabbak a nők, de a férfiakhoz mégiscsak közelebb állnak az autók. Azok is találták fel. Nem szégyenlik hogy még egy kamasz lány is tud vezetni akár??

2020. júl. 26. 21:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen ha nők meg 80 éves vén taták is vezetnek még mindig akkor egy 20-30 éves férfinak miért ne menne?

Érdemes már 18 körül lerakni a jogsit,én nagy hibát követtem el amikor abban az időben mindenre költöttem a pénzem csak jogsira nem

Le kellene tenni csak az a probléma, hogy akkor ugye venni kell egy autót is lehetőleg egy olyat ami nem esik szét egy hónap után, meg azt az autót fenn is kellene tartani valamiből

2020. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Neked miért fáj, ha valaku nem vezet, akár férfi, akár nő?

Ismerek olyat, aki soha nem akart vezetni, mert szimplán nem érdekli, elvan a busszal. Férfi, majdnem 50. És?

2020. júl. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz lányként (aki elsőre ment át mindegyik vizsgán) se értem a problémádat. Nem minden férfit érdeklik ugyanazok a dolgok, nem szerethet minden férfi minden "férfiasnak" titulált dolgot - ebben pedig semmi szégyen nincs.

Szerinted minden férfinak azonosulnia kéne azzal a párral, akik először alkották meg az autókat? Ne haragudj, de ezen fel kellett nevetnem. :D Az első modern tampont is egy férfi (Earle Haas) találta fel, aztán mégse a férfiak használják.

Nem szerethet mindenki vezetni, ezzel pedig ismételten nincs probléma. A te mentalitásodat például sokkal szégyenteljesebbnek tartom, hiszen olyanból csinálsz problémát, ami nincs - teszem hozzá elég ostoba indoklással.

19/L

2020. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már gyerekként sem voltam soha különösebben autóőrült, miközben az összes osztálytársam meg volt veszve a Halálos Iramban első két részéért, az autóskártyákért, meg a mindenféle tuningolt verdáért, és kívülről fújták az összes autó nevét, a hozzájuk tartozó paraméterekkel együtt.

Engem egyszerűen más dolgok érdekeltek, és ez pont nem volt köztük.


Tiniként természetesen én is elgondolkodtam a jogsin, de aztán elvetettem az ötletet. Kisvárosban éltem, minden lesétálható, lebiciklizhető távolságban volt tőlem, nem éreztem szükségesnek a hétköznapi életembe az autózást.

Most jelenleg Budapesten élek, ahol tömegközlekedéssel szinte mindenhol ott vagyok max egy óra alatt, és a szabad parkolóhelyek miatt sem kell soha stresszelnem.

Nem tagadom, vannak olyan szituációk, amikor jól jönne a kocsikázhatnék, de eddig mindig meg tudtam oldani őket. Továbbra sem érzek nagyobb vonzódást az autók felé, és se a jogsit, se a saját kocsit nem érzem olyan létszükségletnek, hogy időt és pénzt áldozzak beléjük.

Pusztán azért meg nem kezdem el hajtani ezeket a projekteket, csak, hogy legyen mindkettő, azt csá. A rájuk fordított időt és pénzt is tudom olyan dolgokba belefordítani inkább, amiket sokkal jobban igénylek.


26/F

2020. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Vezetnék én, de különféle betegségeim miatt nem adnák meg a jogsit, és lehet jobb is a többi autósnak, gyalogosnak.
2020. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig vannak olyan férfiak, akik nem vágynak autót vezetni. Nem érdekli őket, a hátuk közepére sem kívánják. Tudod, a férfiak sem egyformák. Vannak közöttük, akiket a foci sem érdekel, meg aki még sörözni sem szeret.
2020. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretnék autót vezetni. Alapjáraton nagy az esélye a közúti baleseteknek és mással is utálok autóban utazni; ha tehetem, akkor gyalog vagy tömegközlekedéssel megyek.

20/F

2020. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz, jogsira még csak lenne pénzem de kocsira már nem.
2020. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Van jogsim de utalok vezetni, varosban nincs is ra szuksegem, mert nem gyorsabb de stresszesebb
2020. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Minek akarnék vezetni?


A benzin drága

Az utak veszélyesek

A többi autós vadember

Az autó fenntartása drága

+Környezetszennyező


A jó öreg MÁV elvisz mindenhová ahová akarok menni.

2020. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!