Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak akik nem...

Azok a férfiak akik nem vezetnek autót miért törődnek ebbe bele? Nem is vágynak rá?

Figyelt kérdés
Még ha nehezen is megy de semmi sem lehetetlen. Meg nők is tudnak. Nem kell nekem esni nem rosszabbak a nők, de a férfiakhoz mégiscsak közelebb állnak az autók. Azok is találták fel. Nem szégyenlik hogy még egy kamasz lány is tud vezetni akár??

2020. júl. 26. 21:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%

Budapesten tomegkozlekedes plusz taxi.

A ferfi etteremben iszik ket pohar bort, minek auto? Szemproblema, egeszsegugyi ok, barmi, de barmi oka lehet.

2020. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
85%

Nő vagyok, relatíve férfias érdeklődéssel ráadásul. Nem tudok vezetni és egyáltalán nem izgat. Nincs mit ezen szégyellni, majd ha szükségem lesz rá és lesz hozzá kocsim, megtanulok. Annak semmi értelme, hogy letegyem a jogsit, aztán 3 év múlva álljak, mint fhasz a lakodalomban, mert tolatni sem tudok (és fizessek ki ismét egy vagyont arra, hogy felfrissítsem a tudásom) aztán porosodjon a jogsim, mert jelenleg 5 perc a munkahelyem, 10 perc a bolt, kedvezményes a bérletem, mert tanulok, nyaralni meg vonattal, repülővel szoktam menni.

Egyébként sem vagyok a száguldás szerelmese. Jó nekem ez így, ha nem lenne az, letenném a jogsit. Egy halom másik papírom van, nem hiszem, hogy pont ez haladja meg a szellemi képességeimet. Minek kell hergelned a népet?

2020. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Én tudok autót vezetni de kb alig értek hozzá és sofőr vagyok szóval nekem leginkább a vezetés a munkám,nem olyan régen még szerettem vezetni de az utóbbi időben egyre jobban utálom mert mindenhol csak a dugó van akár itthon akár külföldön.

Sokan oda vannak az autókért de engem igazából nem érdekelnek,nekem csak az a lényeg hogy aránylag kényelmes legyen és lehessen vele biztonságosan közlekedni,régebben minden ismerősöm arról beszélt ilyen meg olyan autójuk lesz engem akkor sem érdekelt ez a téma,most sincs autóm és szerintem nem is lesz inkább egy motoron gondolkozom.

2020. júl. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

Pánikbetegségem van. Nincs jogosítványom így nem is vezetek. Ha vezetnék állandóan azon paráznék, hogy elütök valakit.

Nekem nem hiányzik a vezetés. Így élem az életem.


44F

2020. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
20%

#10 "Minek akarnék vezetni?


A benzin drága


Az utak veszélyesek


A többi autós vadember


Az autó fenntartása drága


+Környezetszennyező


A jó öreg MÁV elvisz mindenhová ahová akarok menni."



Az ilyen emberek szoktak krvaanyázni, a vonat ablakából mikor elmegy mellettük egy gyönyörű sportkocsi.

2020. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, ne magadból indulj ki.
2020. júl. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Soha nem érdekelt a vezetés, plusz ha még lenne is pénzem jogosítványra, autóra biztosan nem lenne. Nekem teljesen jó a tömegközlekedés is.

24F, Budapest.

2020. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nincsenek arányban a (vélt) előnyei azzal, amennyi nyűgöt a nyakadba veszel egy gépkocsi gazdájaként, ergo, nem érzem hátránynak, hogy nem tudok vezetni. Adókból, járulékokból, különböző jogcímeken szedett pénzekből viszont számtalan van, amit egy gépjármű fenntartása generál.
2020. júl. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekelnek se az autók, illetve igen, de arra meg nincs pénzem(Ferrari,Porsche stb), meg egyszerűen dög unalmasnak tartom.

Helyette motorozok, csak a kétkerekűekben látok élvezetet.Imádok túrázni a vasammal, még télen is felpattanok rá.

2020. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nincs rá szükségem. Drága. Az utakon elég sok a baleset. Ott a busz vagy a vonat. Marad a virtuális vezetés ott újra lehet kezdeni.
2020. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!