Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pesten Mezőgazdaságis egyetemi...

Pesten Mezőgazdaságis egyetemi koliban, hogyan tudnék egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Felmerült, hogy Pestre megyek és háááát vinném a teknősöm de hát ott nem lehet állatot tartani. Szóval mivel antiszoc is vagyok úgy gondoltam egyedül simán elrejtem mert halk állat. Meg aztán az se lenne baj, ha lenne magánszférám mert hát eléggé fura vagyok és nem hiszem, hogy találok 8-kor fekvős hatkor kelős alakot aki nagyrészt tanul. Valakinek valami ötlet?

18/Fiú



2018. szept. 7. 18:26
 1/2 anonim válasza:
Koliba , egyedül? Hjaj..ne röhögtess már . Ott az ember soha sincs egyedül, max ha a szobatársaid éppen valami csoda folytán mind órákon vagy máshol vannak. Koliban elég nehéz azoknak akik antiszocok , mivel itt muszáj hogy szocializálódj. 1 szobában jobb esetben vannak 4-en 5-en, ott egyedül lenni elég necces . A teknős szerintem nen zavar, én elviselném ,mivel szeretem is :). Akár hogy rejtegeted észre fogják venni, ne aggódj :). Mindenki a seg.gedben lesz, magánszféra a wc-n .
2018. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szuper. :,D Akkor reménykedem, hogy olyanokkal leszek akik nem köpnek be miatta.
2018. szept. 9. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!