Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alig nő a szakállam mit tegyek??

Alig nő a szakállam mit tegyek??

Figyelt kérdés

Hali! Nem tudom jó helyen járok, de érdekelne hogy mitől függ hogy sűrűbb legyen??

Nagyon régóta vágom, és csak az államon nő ki.. Van erre valami megoldás?



2020. júl. 27. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is jók a kulcsszavak! :D


Nem kötekedően szeretném megkérdezni, de Google-t használtad már?


Az arcszőrzet, mondhatni szakáll egy genetikai, és hormonális kimenetelű dolog.


Ezer férfi, ezer különböző genetikával.


A korod nem írtad le, de ha saccolnék 16-20 között lehetsz, ha így van, akkor vedd feleségül a borotvádat, és kapirgáld ott, ahol szeretnéd hogy nőjön.


Orvosilag nem bizonyított tény, de mindenki erre esküszik.


A sok alvás, és a vitamindús étkezés is sokat segít.

Mindenféle bőrhámlasztóra is sokan esküdöznek, mert elvileg segít az elhalt bőr eltávolításában, fokozva ezzel az egészséges bőrpólusokat.



Volt nekem egy félhaver barátom, aki kúraszerűen rendelt valami szakállolajat, ami elvileg "ELVILEG" segített neki.


Bár, én szkeptikus vagyok ezek terén egy picit, de ki tudja.


Több módja is van mesterségesen a szakállnövesztésnek.



Pl. : Itt az olaj


[link]



Ha elég pénzed van, és tényleg nem szeretnél várni, akkor orvosilag be is ültetnek arcszőrzetet, elvileg hajból szedik ki, bár... Szerintem ennyit nem ér az egész.


Sokan esküdöznek a Biotin tartalmú dolgokra, ami számtalan gyümölcsben, és egyéb készítményben megtalálható.


Számtalan teória van ezzel kapcsolatban, de ha fiatal vagy, akkor ne aggódj.


Nekem körülbelül 24 éves koromban egy stagnáló szinten, puhán de kinőtt az arcszőrzetem, csak nem volt túl sűrű, majd egy évig napi szinten borotváltam az akkori párom miatt, végül kB egy év után leálltam vele, és meglepő módon férfias lett az arcszőrzetem.

Ne csüggedj! Idő kérdése az egész, ha türelmes vagy.


Maximum még annyi, hogy élj egészségesen!

2020. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tok szexi a sima arc.
2020. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!