Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok (nők?), hogy viszonyult...

Lányok (nők?), hogy viszonyultok, mit éreztek, mit gondoltok, ha két férfi szabad, vagy kötöttfogású birkózását látjátok? (Élőben, tévében, mindegy). Nyilván azokhoz nem szól a kérdés, akiket hidegen hagy, mondván semmit nem jelent nekik.

Figyelt kérdés
A többi lány véleményére azonban kíváncsi vagyok! Pusztán érdeklődés, semmi több.

2020. júl. 29. 01:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, akkor én nőként egyetértek a 4-essel. Zavarba ejtő nézni, egyrészt uncsi, másrészt tényleg ahogy két férfi egymáshoz feszül, az nekem fura. A boxot akkor már én is jobban szeretem nézni, az sokkal izgibb ahogy ütik egymást.
2020. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%

10 Elolvastam még egyszer

Lány nem vagyok de engem nem hagy hidegen a dolog, mert homokos jellegű sportnak gondolom a birkózást

Főleg a török olajos birkózást látnád az mennyire b.zis: levetkőznek meztelenre majd egymást beolajozzák a férfiak és ezután egy bőrgatyát felhúznak magukra és indulhat a sikamlós olajos b.zulás ahol még az ellenfél gatyájába is bele lehet nyúlni, néha még egymás farkát is megfogják és egymás seggében benne nyúlkálnak

Ehhez képest a Budapest Pride egy nulla, és szerintem minden homokos vágyálma egy török olajos birkózóverseny

https://www.youtube.com/watch?v=fxsNBcgac-s

2020. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Néztem ezt a török birkózást... Egyezzünk meg annyiban, hogy "no comment..." :) Én a hagyományosban hiszek. Még ha másnak más gondolatok is támadnak a fejében.


Csajok, írhattok még szép számmal, nem harapok! ;)

2020. júl. 29. 15:40
 14/16 anonim ***** válasza:
55%

A bírkózásban tilos a hajat húzni mert kitépheti azt a fejbőrből, a kukihoz meg a golyókhoz meg aztán pláne nem nyúlunk mert óriási fájdalommal jár ha csak megütődik vagy meghúzódik és a herékben kialakulhat érbetegség is ha erősebben megrántják őket

Abszolút szabálytalan mind a kettő minden küzdősportban

2020. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, akik homokos sportnak tarják a birkózást!

Nem kerül senkinek a pénisze senki szájába birkózás közben. 11 éve birkózok, hetero férfi vagyok. Szerintem nem b*zis sport a birkózás. Valóban vannak néha furcsa helyzetek, de a legtöbb sportoló minnél hamarabb próbál kikerülni ilyenkor az ellenfél irányítása alól. Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam.

2020. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%
Az a ratyi , akinek erről homoszexuális gondolatai támadnak. Szánalmas búza vagy, 4-es.
2020. aug. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!