Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hotelben nem zavar hogy az...

Hotelben nem zavar hogy az ágyban kik mit csináltak már?

Figyelt kérdés

Pedig erre nagyon sokan, különösen a nők kényesek, pl. ha albérletbe költöznek, hogy "jaj bele sem merek gondolni ki mit csinált ebben az ágyban", van aki nem is alszik benne.


Érdekes módon ez az undor elszáll ha hotelben alszanak.


Ott mindenki úgy gondolja hogy naponta új ágyat hoznak.



2020. júl. 29. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%
9. Persze tudom valami ismeret terjesztő csatornán láttam hogy nincs idő ott arra hogy száz százalékos takarítást csináljanak minden vendég után. Csak így nagyjából csinálja meg. Nem emlékszem melyik csatornán láttam lehet Ozon network de nem biztos.
2020. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, Cserélik, mossák a huzatokat, ami el akar kapni rossz dolog, elkap e nélkül is, tehát mindegy.
2020. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar, ha tiszta a lepedő. De nem is voltam még olyan helyen, ahol nem volt tiszta
2020. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Laylah ***** válasza:
100%

Két évig voltam szobalány külföldön, annyit elárulhatok, hogy elenyésző százalékban, de előfordulhat, hogy nincs ágynemű cserélve. Ha sűrű napja van a dolgozónak, és talál olyan ágyat, ahol tiszta, gyűődésmentes maradt a lepedő, nem biztos, hogy lecseréli. Illetve vannak olyan, főként konferenciára érkező személyek, akik kb. annyit tartózkodnak az ágyban, hogy pl. leültek a szélére 10 percre, vagy szundítottak rajta negyed órát. Ha sima marad, ezek biztos, hogy nincsenek lecserélve.

De ezek az esetek az összes esetszám olyan 0,5-1%-át teszik ki.

2020. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52%

14:

Fúúúúj :D

2020. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!