Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan csillapítsam magamban...

Hogyan csillapítsam magamban a féltékenységet, ha félek, hogy elveszítem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy barátom új hobbija az úszás lett, ami nagyon egészséges és szuper dolog, hogy sportol.

Azonban mindig mikor elmegy arra gondolok, hogy lehet lát ott egy aranyos, szép, csinos lányt, akivel szóba elegyedik és esetlegesen elveszíthetem. Helyes, kedves, udvarias fiú, úgyhogy tudom, hogy szerintem sok lánynak tetszene.


Én nagyon szívesen úsznék egyébként vele együtt, de sajnos... kiskorom óta nem vagyok megelégedve fürdő ruhában az alakommal. Kicsi a cicim a fürdőruhák meg még jobban lenyomják és így teljesen laposnak nézek ki és sajnos egyszerűen nagyon gáznam érzem.


Szerintetek feleslegesen kattogok ezen?


21 éves vagyok már, úgyhogy tudom, hogy erre a korra már el kellett volna tudnom fogadni magam egyberészes fürdőruhában is és meg kellene tanulnom nem félni és kételkedni, mert a barátom egyébként nagyon szeret engem tudom.. csak sajnos még is eszembe jutnak néha ezek a dolgok.


Amúgy csak mikor úszni van akkor érzem ezt, soha máskor nem vagyok féltékenykedős.



2019. dec. 30. 09:02
 1/1 Davandaa ***** válasza:
Szia! Én is 21 éves vagyok mégsem tanultam meg magam elfogadni se fürdőruhában meg amúgy sem..ez szerintem nem kortól függ. De látod..te is pontosan tudod hogy feleslegesen aggódsz mert ismered jól a barátodat és nincs okod arra hogy azt feltételezd róla hogy neki valaki más fog kelleni akit meglát az uszodában. Szerintem ne kattogj ezen, nincs értelme. Próbálj meg nem ilyeneken gondolkodni. Egyébként ez olyan uszoda hogy csak abban a kimondott egyberészes úszódresszben lehet úszni? Mert ha nem akkor vegyél esetleg push up-os fürdőruhát és menj el abban, akkor nem fogod magad olyan kényelmetlenül érezni.
2019. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!