Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elárulná nekem valaki, mi ez...

Márti 1968 kérdése:

Elárulná nekem valaki, mi ez a szakáll-mánia? Akinek jól áll, még talán megérteném. De a ritka, kusza, szalmakazal szakállak!? Ennek van valami társadalmi mondanivalója? Valószínűleg lemaradtam az információról.

Figyelt kérdés

#szakáll #szakáll divat
2020. júl. 29. 16:06
 1/7 anonim válasza:
43%
Egy buta divat, ennyi. A sok birka meg megy utána. Anno a hetvenes években volt egy ilyen divat, akkor az értelmiségiek hordtak ilyet: írok, egyetemi tanárok, művészek, stb. Most nem hiszem,hogy ugyanez lenne a helyzet... :)
2020. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
79%
Nekem tetszik, férfias :D
2020. júl. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Divat. Párszáz éve ez megy.
2020. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled. Vagy legyen tömött és egyenletes vagy legyen csupasz/pár napos borostás, különben nagyon szakadtan néz ki az illető
2020. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Pedig milyen kis cukik pár szál lengedező szakállal, a hajuk gombócba fogva a fejük tetején. 🤔
2020. júl. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem borotválkozom minden nap?

Miért nem szép sima az arcom?

1.Lusta vagyok minden állodot nap borotválkozno.

2.Fáradt vagyok mivel nem 8 órát dolgozom mint sokan mások.

Napi átlagban 9-10 órám van élni,pihenni,ebben bele kell sűrítenem mindent:-kis mozgás,kaja készítés és közben kicsit beszélgetni a családdal telefonon, megtervezni munkával kapcsolatos dolgokat majd papírozás ezekután alvás,alvás után mozgás,kaja aztán indulás.

Mikor 3 hét után haza érek és ki pihenem magamat utána megborotválkozom.

2020. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfiként gyenge az állkapcsod vagy előnytelen arcberendezesed van, a szakáll ezt tudja ellensúlyozni,sőt ha van tokád, azt is elrejti.

Nézz ki bárhogy is, egy szakáll nagy eséllyel közelebb hoz az ideális férfi külsőhöz.

Ha ráguglizol olyan képekre amik szakáll novesztés előtt és után készültek egy férfiról, elég egyértelmű, hogy 10ből 9szer javít az összképen.

2020. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!