Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ön hogyan jött ki belőle?

Ön hogyan jött ki belőle?

Figyelt kérdés
A kérdésem annyira személyes, amennyire leírod. Hány éves korodban ment gallyra az életed, és hogy oldottad meg? Nyilván akinek nem inge, nem veszi magára. Ha gondolod írd le, hogy miért történt, ami történt?. Vagy inkább mi történt. Az enyém 29 éves koromban. Szerettem halála. 36 vagyok. Totális önpusztítás. Érdekel, ki hogy jött ki a kilátástalanból. Ha ki tudott jönni.....

2020. júl. 29. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Más környezet,meg véletlenek, amikre valahogy nem mondtam nemet.
2020. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen. Utána pokol volt az életem. 19 évesen különköltöztem a szüleimtől, de a hányattatásoknak ezzel nem lett vége, más dolgokkal kellett szembenéznem. 26 éves koromban talált rám a boldogság, azóta tart. Most 31 vagyok.
2020. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

23 voltam, amikor egy közeli hozzátartozóm öngyilkos lett.

A kutyáim segítettek kijönni és amikor a legmélyebben voltam, elhívtak dolgozni egy olyan munkahelyre, ahol a kollégák nagyon sokat segítettek. De igazán a kutyáim segítettek. Ha ők nem lettek volna, ma már nem élnék.

2020. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!