Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sikertelenség fakadhat más...

A sikertelenség fakadhat más ember jelenlétéből?

Figyelt kérdés

Sokak szerint vannak olyan emberek, akik csak visszahúznak, ezért azt szokták tanácsolni, hogy ezeket az embereket kerüljük el messziről.


Mások szerint az ember saját szerencséjének kovácsa, így nem helytálló az a védekezés, hogy "Azért vagyok sikertelen, mert mások visszahúznak.".


Ha szerintem azért rossz az életem, mert mellettem van valaki, aki visszahúz, az csak önsajnálat és be nem ismerése annak, hogy igazából tehetségtelen vagyok? Vagy meg kellene szabadulnom ettől az embertől, aki szerintem visszahúz?


Szerintetek hogy van ez?



2020. júl. 29. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem. Ez csak kifogás.
2020. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Nem, illetve átmenetileg fakadhat, de a te felelősséged, hogy kikkel veszed magad körül.
2020. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Több módja is van, több ember is alkalmaz dolgokat-és létező dolog.


Igen, simán bele lehet avatkozni más ember életébe. Sőt meg is tudnak bizonyos technikák betegíteni, blokkolni, és meg is ölni, hogy öngyilkosságnak tünjön-miközben gyilkosság volt valójában.

2020. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem mind a kettő egyszerre igaz valamilyen mértékben. Tehát, igen, az ember a maga szerencséjének a kovácsa 50%-ig, és igen, a környezet is 50%-ban felelős az ember sikeréért.


Ha valaki egészségtelen mértékben magán kívülre helyezi a fókuszt, akkor úgy él, hogy ő 100%-ban a körülmények, más emberek áldozata és nem segít magán.


Ha valaki egészségtelen mértékben önmagára veszi a világ minden gondját és 100%-ban úgy gondolja, hogy MINDEN, ami vele történt az az ő felelőssége, akkor olyan terhet vesz magára, ami alatt csak összeroppanni lehet.


Szerintem a legjobb tanulmànyozni a dolgokat és felismerni a saját felelősségünket, amikor mi tudunk tenni valamit és felismerni mások, ill. a környezet felelösségét, amikor meg pont, hogy elengedni kell a dolgot.

2020. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Azokon az emberek sok mindent lehet tenni akik ezeket a dolgokat nem ismerik, és még tudatlanok benne. De azokkal már nem, akik ilyenből felálltak és ismerik ezeket a technikákat, és vissza is tudják fordítani, és meg is tudják semmisíteni már az induláskor az ellenük támadókat.
2020. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Depressziót például lehet ilyen technikával okozni.Például., Kiséri is az ilyen cselekedeteket mikor ráküldik az emberre. Aztán az ember tesz ellene, és huss depresszió volt-nincs és hallja az illetőről akiről tudja, hogy minden módon próbál ártani neki, hogy jé nála mutatkoznak meg azok a dolgok amiket nekem akar. Ha pedig az ember még figyelmes is, akkor szépen megmutatkozik hogy milyen dolgokat akartak ráküldeni, csak nézi az ellenségét.
2020. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem létezhet. Ha olyan csapatban van az ember, ahol lehúzzák, állandóan lef*zzák a másikat, ott lehetséges a dolog.
2020. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#3 "hogy öngyilkosságnak tünjön-miközben gyilkosság volt valójában."


970020200314 ?

2020. júl. 29. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt itt próbálsz kódólgatni, nézz utána az agykontrollnak miket művelnek vele.
2020. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem könnyű negatív környezetben kitörni, de nem lehetetlen.

A lehúzást viszont kompenzálnod kell valamilyen módon - ha nem is hús-vér ismerősökkel, de olyan emberekkel a netről, akik inspirálnak téged, utat mutatnak neked.


Konkrétan szakmai(!!!) influenszerekre gondolok, akik elérték már azt - vagy úton vannak afelé - , amerre te is tartasz, és hasznos tippeket, lelki muníciót adnak neked.

2020. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!