Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sikertelenség fakadhat más...

A sikertelenség fakadhat más ember jelenlétéből?

Figyelt kérdés

Sokak szerint vannak olyan emberek, akik csak visszahúznak, ezért azt szokták tanácsolni, hogy ezeket az embereket kerüljük el messziről.


Mások szerint az ember saját szerencséjének kovácsa, így nem helytálló az a védekezés, hogy "Azért vagyok sikertelen, mert mások visszahúznak.".


Ha szerintem azért rossz az életem, mert mellettem van valaki, aki visszahúz, az csak önsajnálat és be nem ismerése annak, hogy igazából tehetségtelen vagyok? Vagy meg kellene szabadulnom ettől az embertől, aki szerintem visszahúz?


Szerintetek hogy van ez?



2020. júl. 29. 19:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#10 "Konkrétan szakmai(!!!) influenszerekre gondolok, akik elérték már azt - vagy úton vannak afelé - , amerre te is tartasz,... "


Engem ez éppen nem motivál, csak azt látom bennük, hogy még több ember foglalkozik azzal, amivel én is szerettem volna, és elmegy tőle a kedvem. Minek, ha már más lefedte ugyanazt a területet?


Nekem nem való az influenszerek nézegetése

2020. júl. 29. 23:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "lefed" egy területet. Ez hiánygondolkodás.


Éppen az kellene, hogy motiváljon, hogy valakinek már sikerült - miért ne sikerülhetne neked is? Kicsit más üzenettel, más célcsoportra persze. Ki mondta, hogy pontosan ugyanazt kell csinálnod?

2020. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Nem én találtam ki" ""ha vesztesekkel érintkezik maga is vesztes lesz""

Brian Tracy


A veszteseknek másmilyen képe van arról hogy milyen vesztesnek lenni. És mivel az más megmutatják neked hogy te vagy a vesztes. A játék akkor ér véget számodra, amikor bebizonyítják neked hogy tévedsz.

Azonban azt tudnod kell hogyha a tévedésed túl nagy akkor már nem fogsz visszajönni a szakadékból.


Soha nem az a kérdés hogy megtennék-e hanem hogy te mit teszel.

2020. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!