Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne ha egy pánikbeteg...

Mi lenne ha egy pánikbeteg LSD-t venne be?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Senki se tudja, lehet bekattan, de az is lehet hogy lenyugszik...
2020. júl. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
És miért érdekel? Öngyilkosságba akarod kergetni?
2020. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Ki fog gyógyulni
2020. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nagyobb eséllyel gáz lenne, mert ugye ha sok a rémkép az ember fejében, akkor azokat fogja látni és számít a jelen hangulat is. Szerintem nagyon durva dolgokat láthatna akár, de ha nagyon nyugodt, akkor lehet csak pár jó dolgot hallucinálna.

Sima, normális fű kis mennyiségben kevésbé károsabb, nem lát tőle rém képeket, csak "jól érzi" magát.

LSD szerintem kockázatos lenne egy hypochonder és egy pánikbeteg esetében is.

2020. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Törppapa bemutatja neki aprajafalvát.
2020. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Eleg nagy esellyel pszichozisa lenne, es akar egy triptol is ugymaradna.

Egy artatlan fuves cigitol meg remlatomasa. Az nevetgel, akinek amugy is rendben a lelke.

2020. júl. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem lesz egy füves cigiről rémlátomása... Eleve látomása sem lesz... Én nem próbáltam az LSD-t nem tudom milyen, nem értek ezekhez, pánikbeteg vagyok, nyomatékosan nem ajánlom.
2020. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Miss Endzsi ***** válasza:
38%
Nem szószerint kell a rémlátomást venni a cigiről. Egy évig pánikrohamot kaptam tőle, ugyanakkor érdekes, hasznos gondolataim voltak, akik segítettek feloldani a lelki problémát.
2020. júl. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Az lehet, annak van kockázata, de lehet kezelni. (Úgy tudom Marihuana-pszichózisnak hívják.) Veszélyesebb, ha előhoz lappangó skizofréniát
2020. júl. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez neki a legrosszabb, amit bevehet, mert az LSD vizuális. A THC meg kinesztikai csak érzed, hogy benned egy kés, LSD-vel meg látod, hogy benned a kés. Pánikbetegek ősbizalma szakadt el, a szeretet gyökerei. Bár ezt a fajta betegséget takarónak is lehet használni, pl. A munkakerülők gyakori "betegsége" őt el kell tartani, dolgozzon más, neki jár a segély.
2020. júl. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!