Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz, képes lennél...

Mit gondolsz, képes lennél szeretni valakit annyira, hogy még akkor sem tudnál haragudni rá ha megcsalna?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen? Létezik két ember között ennyire magas szintű és megsemmisíthetetlen szeretet? Olyan ami örök időkre szól és minden egyéb külső körülménytől független? Vagy ez inkább már elvakult imádatnak nevezhető?

2020. júl. 31. 21:25
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Akkor megint máshogy teszem fel ugyanezt a kérdést, hogy méginkább feltüzeljem a tisztelet társágot és parázs vita alakulhasson ki:


Ha valakit szeretsz, de szexuálisan nem tudjátok már egymást boldoggá tenni, akkor képes lennél megengedi számára azt, hogy valaki mással lefeküdjön miközben Ti együtt maradtok?


#16 is erre gondol ha jól olvasom ki a sorai közül.


Bocsánat ha furcsán fogalmaztam meg, de talán érteni lehet...

2020. aug. 1. 12:23
 22/27 anonim ***** válasza:

20 Akkor az ilyen férfi éljen egyedül, mert az, hogy valakihez tartozunk, és más nők lenyomatát hazahozza (jobb esetbe! csak lenyomatát, rosszabb esetben kikezeletlen gomba stb, hiába húz gumit), arra senkinek nincs szüksége.

Az ilyen férfival egy baráti kapcsolat simán kialakítható-szellemi értelemben, de testi nem. Kinek kellenek más nők betegségei? mert ostobák, és arra nem képesek, hogy elmenjenek nőgyógyászhoz, és rendbe tegyék az alsó fertályukat? Senkinek. Ráadásul gondolom igény van normál esetben arra, hogy ne gumival..

Szóval szex nélküli kapcsolat-oké az ilyenekkel, de társas kapcsolat kicsukva,és mennél idősebb az ember annál jobban ki van hegyezve ilyen dolgokra.

2020. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%
Ebben az esetben ki kell állnia a nőnek magáért és felvállalnia, hogy véget ér esetleg ez a kapcsolat. Őt zavarja a poligámia, neki kell felvetnie a fickó felé, hogy ez neki nem tetszik és nem hajlandó vele élni tovább, ha fenn akarja tartani ezt a helyzetet. Nyitott kérdés csak az marad, hogy van-e elég önbecsülése, ill. bátorsága ehhez a nőnek. A javíthatatlanokkal néha keményebben kell egy kicsit bánni, - de gondolom, nem az évezred új felfedezésével álltam most elő. És igen, élje a fickó egy ilyen esetben azokkal a "falu bikája" életet azokkal, akik hajlandóak beállni egy ilyen sorba! -Nem kötelezhet senkit arra, hogy egy sorszámmal a kezében várjon a "kegyeire"!
2020. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nézd meg, vagy vizsgáld meg, hogy az olyan nőknek, akik a társuk polygám milyen betegségekkel küzdenek egy idő után. +Női problémákkal, és egyből elmegy a kedved. Ellenben ha normál a partnerük, akkor még 50+-osan sem kell sem síkosító, sem semmilyen más dolog, hogy normál módon tudjanak szexuális életet élni, még akkor is ha mondjuk lassan kezdődik náluk a változó kor.Meg van a méhük, nincs méhszájseb, se szemölcs se ilyen dolgok stb.
2020. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt mondtam az illető nőnek, de nincs hozzá elég önbecsülése, illetve fél a magánytól, mert már nem fiatal emberekről beszélünk. Most elvileg a pali megígérte, hogy megpróbál hű maradni, nem tudom mi lesz belőle.


21esre: én nem lennék erre képes. Ha az élet bármilyen területén nem passzolunk össze, akkor nincs értelme együtt lenni, hiába "szeretjük" egymást.

2020. aug. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25 *Most elvileg a pali megígérte, hogy megpróbál hű maradni, nem tudom mi lesz belőle.


Üres, kikényszerített szóbeli ígéret, melyet pár hónap után elfújt egy szellő. Ahhoz ki kéne bújnia a bőréből a fazonnak. Nem mondom, hogy lehetetlen, de nagy csodának kéne ahhoz történnie, hogy valóban így legyen.0,01%-a képes erre, de ehhez szellemi befolyás is kell.

2020. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
21: ha vkit szetezsz, azt így vagy úgy ki tidod szexuálisan elégíteni, csak akarat kell hozzá.
2020. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!