Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék teljesen megváltoz...

Hogy tudnék teljesen megváltozni, átalakulni?

Figyelt kérdés

A napokban kb traumaként ért, mikor az egyik képemet mutattam anyukámnak és azt kérdezte, "ez a Rebeka?"


Rebeka az unokatesom, és szó szerint már sokszor mondták rá, köztük én is hogy nagyon ronda lány.


Most akkor kiderült én is az vagyok, ugyanis én voltam a képen..


A lényeg az hogy nekem ez rosszul esett és egyből úgy döntöttem meg akarok változni.

Már mondták páran hasonlítok rá,de azt nem gondoltam volna hogy ennyire..


Az igaz hogy az utóbbi időben elég fáradt és gázos fejem van állandóan, sokat dolgozom, keveset alszom.. Mostanában rengeteg a pattanásom, kicsit híztam. 50 kiló vagyok de a combjaim nem vékonyak.. Lötyög és narancsos..


Munka mellett annyira fáradt vagyok edzeni és még magamra is időt szánni.


8 óra álló fizikai munkát végzek.


Hogy vegyem rá magamat hogy sokkal többet törődjek magammal?

Nem akarok eligénytelenedni..


Regen az a csaj voltam aki után megfordultak még a lányok is.. De az akkor volt mikor még nem voltam ilyen rohadt fáradt. Volt időm energiám magamra.. De állandóan csak a szr munka jut soha nem jön össze semmi jobb vagy könnyebb meló.

Illetve a pénz is kevés nem sokat tudok költeni magamra..


Pláne hogy van ez a korona vírus meg nehezebb másik munkát találni.

Viszont 7-től délután 3-ig dolgozok, nem vészes csak fárasztó.


Tanácsokat szeretnék kérni.


Szeretnék kitartóbb lenni, egy nyelvet is meg tanulni, gép írni.. Edzeni folyamatosan. És normálisabban étkezni,stb.


Tudom hogy senki se tud segíteni, mer ezeket nem tudjátok helyettem megtenni.

De elfogadok tanácsokat hogy tudnék gyökeresen megváltozni, elégedetlen vagyok magammal.

Hogyan tudnék kitartóbb lenni?


Van esetleg olyan akinek sikerült?


Köszi.


2020. aug. 1. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állj neki. Nincs titkos recept, el kell kezdeni és csinálni. Mindenki más dolgozik, mégis utána elmegy edzeni. Nem könnyű ez elején, de fejben dől el. Esetleg egy személyi edzővel eredményesebb lenne a dolog, de hozzá is oda kell menni és ha a lustaság kifog rajtad simán lemondod az aznapi edzést, szóval.. mondogasd magadban, hogy már pedig meg mozdulsz és csinálod tovább.
2020. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Faradtnak erzed magad, mert nem edzel, nem sportolsz semmit. Ha elkezdened, hozzaszokna a szervezeted, sot egy ido utan meg kivanna is :) kezdd el, ne kifogasokat keress. 15ig dolgozol. Elmehetsz este 6kor is futni, edzeni. Van elotte is es utana is idod pihenni boven.
2020. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom, nem kell kétségbe esned! Nem hiszem, hogy hatvan éves vagy, aki már nem változtathat magán. Sajnos titkos recept egyébként nincs, csak az önfegyelem, hogy ráveszed magadat, hogy munka előtt, vagy után elmész edzeni. Nem kell sokat, elég az elején napi félóra, aztán majd kitoldod idővel. Lehet otthon is edzeni, futni bárhova kimehetsz, Youtubeon van fent sok jó tipp edzéshez, vannak könyvek, stb. Fizethetsz egy hónapra személyi edzőt is, akár. Csak arra figyelj, hogy normális legyen, mert nem mind az! Némelyiket nem érdekli mit csinálsz. Exem személyi edző volt, és csapnivalóan végezte a munkáját, de erre az emberei is rájöttek, ott hagyták őt sorban, meg ki is rúgták már vagy 10 edzőteremből a szerencsétlent. Attól, hogy az edző jól néz ki, még nem biztos, hogy jó edző!
2020. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akaraterő kérdése. Gondolom hirtelen jött a munkás élet. :) Más hajnalra jár, meg három műszakban, 12-16 órában, hétvégén is, stb, és mellette háztartást vezet, gyerekeket nevel, és van, aki még ennyi minden mellett is oda tud figyelni magára... szóval csak rajtad múlik. Délután 3-tól teljesen szabad vagy, még ha korán fekszel, mondjuk 10-kor, akkor is van 7 egész órád minden nap, plusz a hétvégék... Ha ennyi idő nem elég neked a pihenésre, akkor nem tudom, mi segíthetne rajtad. :D Igazából ez a létező legmázlistább időbeosztás, ennél jobbat nem fogsz találni más munkahelyen. Ennél lazább melód csak akkor lehetne, ha 4 órás kisegítői állást vállalnál valahol, de azt inkább a rászorulóknak szokták adni.

Csak akkor fogod elérni a céljaidat, ha teszel is értük, ennél jobb tanácsot nem tudok adni...

2020. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen igazatok van, jó olvasni pár motiváló sort.

Ha a családnak elkezdek erről beszélni csak annyit mond hogy jó vagyok így ahogy vagyok vékony vagyok így is inkább egyek többet blabla..

Az összes felesleg a combomra megy..


És igen elég jó a beosztás, dolgoztam én 3 műszakban is sokáig tehát megbecsülöm ezt a helyet annak ellenére is hogy van iskolam..es ezt hozta a sors.

Es az is teljesen igaz hogy más sok munka és minden mellett jól néz ki, igyekszem is változtatni de 2 hét után feladom mer olyan szinten fáradt vagyok hogy már azért fáj a fejem sokszor.

Tudom, sok a kifogás :(


Ment mindenkinek a zöld kéz, köszi

2020. aug. 1. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Indulj neki, mint a szorulásos a budinak s nyomd a dolgot, amíg nem sikerül;)


A másik, hogy 15 órától még rengeteg idő van bármire....van ki 18-19 órakor ér haza...

Lehet sokat vakarózol a telefonodon talán;)

Válts étrendet, kutya sokat tud segíteni s reggel-este egy minimum 5 percet tornázzál s idővel növeld 6...10...20 percre.


ui: bagó, energialötty...hulladék kaja kuka;)

2020. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen kicsit sokat telefonozok


Viszont egészséges életmódot élek ritkán iszok energiát, cigi alkohol drog zero, az étkezésem nagyon változatos, mindig főzünk itthon, napi 2x gyümölcs reggel este zöldség szendvics vagy rántotta stb mellé..

Néha bűnözők az igaz de ha nem csinálnám ennyi örömöm se lenne 😂

2020. aug. 1. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:

7


Használd annyit a telefonodat, amennyit a fogaid mosod;)

Hidd el, annyi szabadidőd lesz, hogy még a gyerekvállaláson is elgondolkozol:)))

2020. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hehe 🙂

Igyekszem kevesebbet nyomni a telefont is. Változni akarok

2020. aug. 2. 06:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak fogadd el, hogy ronda vagy, ennyi. Ilyen az élet. Akkor sem lennél sokkal szebb, ha változtatnál magadon, mert aki csúnya, az is marad. Persze olyan hazugságokkal mint a smink meg a frizura lehet javítani a külsődön, de a nap végén ezeket úgyis leszeded magadról mikor lefekszel aludni, és látszódni fog a csúf fejed. Ha szarok a génjeid, akkor nem tehetsz semmit, csak annyit, hogy elfogadod a sorsod.
2020. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!