Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha diplomám van felsőbbrendű...

Ha diplomám van felsőbbrendű vagyok?

Figyelt kérdés
Én például nem tudnám mihez kezdjek diploma nélkül.

2020. aug. 2. 16:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
szóval van egy cuksa papírod, ami ugyan csak azt bizonyítja, hogy nem vagy jó semmire, de egy szemeteszsákba és egy dobozba öltözve vetted át a rektor nevű embertől, akinek legfőbb tulajdonsága, hogy tudja mikor kinek a sggét kell nyalni. természetesen végtelenül értékes tagja vagy a társadalomnak, olyannyira, hogyha ajánlhatom, inkább ki se lépj többé az utcára, nehogy találkozz egy alsóbbrendű emberrel, aki lehet hogy dolgozik a papírjaival gagyogás helyett.
2020. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligenciát nem diplomában mérik. Egy 8 osztályos vagy egy szakmunkás is lehet intelligensebb a pedagógusnál vagy egy mérnöknél.


Én pedagógusnak tanulok. De nem azért, hogy legyen róla egy papírom vagy hogy tanuljak valamit, hanem mert imádom a gyerekeket, és velük szeretnék foglalkozni. Sajnos, nem vesznek fel sehova, ha nem tanulom ki ezt a szakot.

2020. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagy különbség van értelmi és érzelmi intelligencia között. Azt tanácsolom most fektess inkább több energiát az utóbbiba. 😉
2020. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

ha nem tudod mit kezdj diploma nélkül, akkor látszik, hogy a diploma neked csak papír és eszed sajnos nincs meg mellé


én diploma nélkül 3 szakmával elég jól elvagyok, talán lesz idővel diplomám is, nem siettetem, mert nekem valóban papír lesz csak, mert megvan a magam esze és a tudást nem a papír tükrözi, persze sok helyen feltétel és a megszerzése közben jó esetben tudás is ragad az illetőre


nem leszel felsőbbrendű sem papírral, sem mással, viszont ha te így látod, akkor valóban nincs sok ész ott belül, inkább csak lenéznek ilyen hozzáállással, akár az arcodba mondják, akár nem

2020. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem az. Sokaknak van ma már, mégsem menőzünk annyit vele.
2020. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
55%

Örülök hogy van diplomád és remélem sikeres vagy az életben.

A szóhasználatod nem szerencsés, de ezt Te is tudod.

Persze ha valami eltökélt szándékkal írtad ki kérdésedet és a válaszok bejöttek ebben az esetben gratulálok. Ügyes. :)

2020. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
Nem. De a vécépapírod mindenképpen mutatósabb, mint az átlag embernek.
2020. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
77%

kikérem magamnak 27, az én wc papírom sokkal menőbb, minden elfogyott a boltban, kivéve a virágmintás, zöld, dobornyomott bioújrahasznosított papírból készültet XD

az övén max állami meg egyetemi címer van és kék (vagy zöld?)

2020. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
74%
#28 Mindenhol csak ez a wc papír maradhatott meg, mert nekem is ilyen van itthon. XD
2020. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
47%

Te kis felsőbbrendű.


Milyen szakon végeztél?

Északon?

2020. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!