Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudom gyakorolni a...

Hogy tudom gyakorolni a kitartást?

Figyelt kérdés
(Már ha van ilyen). Az az igazság hogy egyáltalán nem vagyok kitartó. Honvédelmet kezdem, és szeretnék rá edzeni. Rengetegszer elkezdtem már és sose jutottam vele messzire mert nem vagyok elég kitartó és ez borzasztóan zavar. Tudom hogy nagy része fejben dől el, ezt eddig nem nagyon vettem figyelembe, mindig gondoltam ráér még. De most 1 hónap múlva kezdődik a suli és félek hogy megint nem fogom elég kitartóan csinálni. Mit tehetek ez ellen?

2020. aug. 3. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindig az aktuális helyzetre nézel és nem a célra.
2020. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Arra születni kell. Üdv a valóságban ;-(
2020. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Olvass az önfegyelemről, és a kitartásról könyveket.
2020. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Most komolyan leértékeltetek engem?! (#2) Nemértitek a szarkazmust?
2020. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtsd írásban, miért fontos neked az egész, miért nagyon lényeges az edzés, ilyesmi. Nagyon nem hátrány, ha sima ésszerűségen túlmutató, jelentősen érzelmi megfejtéseken át értelmezed az egészet, főleg ha egy nagyon vágyott társadalmi státuszt lebegtetsz a szemed előtt vele állandóan.
2020. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
3 Azt aztán olvasgathassa, attól nem lesz változás.
2020. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6, neked is kéne valamit olvasgatni, mondjuk először egy nyelvtankönyvet.

Egyébként nyilván nem csak olvasni kell, hanem megfogadni a benne lévő tanácsokat is. Nem Szabó Pétert kell olvasni, és akkor talán lesz változás. Minden változásnak az önfegyelem a kulcsa általában. Ha azt tudja valaki fejleszteni, akkor szinte bármit képes lesz elérni, a kívánt testalkatot (természetesen, csak ha nincs súlyos betegség a háttérben), meg tud tanulni zenélni, barkàcsolni, stb.

2020. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-eske, a minuszolgatásod, és kérdésről kérdésre járásod utánam, az nem az én szegénységi bizim ám, hanem a tied.

Az írásodra viszont visszatérve annyit, hogy amiről te szövegelsz, azt én nagyon régóta alkalmazom, és azt is ami a kérdésben áll. Ne velem tőrődj ennyire, és nyomd a mínuszt, hanem tedd rendbe a te saját megtépázott idegrendszeredet, és hagyd az embereket. Majd akkor nézz az emberekre, ha saját magadat rendbe raktad-tudod nem csak botox, hanem belsőleg, hogy ne kelljen egy másik embernek azt látni, hogy nő létedre a pasid exe után koslatsz, és próbálsz vele szórakozni. Keress magadnak egy értelmes elfoglaltságot, sokkal jobbat teszed magadnak. No meg másnak is.Mert már uncsi az előadásod.

2020. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vicces vagy, ugyanis nem pontoztalak le. Másik pedig az, hogy nem magadból kell kiindulni, mert én soha nem koslatok senki után, főleg nem foglalkozom exekkel, és hidd el, én rendben vagyok fejben. :D

Ezzel rövidre is zártam, nem akarok tovább offolni.

Kérdező, neked sok kitartást a katonai pályához! Én is hasonló pályára tervezek menni majd a későbbiekben.

2020. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

(2 és 4)

Hát nem értem xdd

2020. aug. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!